29.1 C
Bhubaneswar
Saturday, April 13, 2024
Homeଆଇପିଏଲ୍‌-୨୦୨୪ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ : ବଦଳିଲା କେକେଆର ଏବଂ ଆରଆର, ଗୁଜୁରାଟ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀ ମ୍ୟାଚ ତାରିଖ

ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ : ବଦଳିଲା କେକେଆର ଏବଂ ଆରଆର, ଗୁଜୁରାଟ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀ ମ୍ୟାଚ ତାରିଖ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବଦଳିଲା କେକେଆର ଏବଂ ଆରଆର, ଗୁଜୁରାଟ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀ ମ୍ୟାଚ ତାରିଖ । ବିସିସିଆଇ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ଏହାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛି । ବିସିସିଆଇ ଅନୁଯାୟୀ, କୋଲକାତା ନାଇଟ୍ ରାଇଡର୍ସ ଏବଂ ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ୍ସ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ମ୍ୟାଚ ଯାହା ପ୍ରଥମେ ଏପ୍ରିଲ୍ ୧୭, ୨୦୨୪ ରେ ଇଡେନ୍ ଗାର୍ଡେନ୍ସରେ ହେବାକୁ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲା ତାହା ଏପ୍ରିଲ୍ ୧୬, ୨୦୨୪ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଗୁଜୁରାଟ ଟାଇଟାନ୍ସ ଏବଂ ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାପିଟାଲ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଏପ୍ରିଲ୍ ୧୬, ୨୦୨୪ ରେ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ, (ଅହମ୍ମଦାବାଦ) ହେବାକୁଥିବା ମ୍ୟାଚ କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏପ୍ରିଲ୍ ୧୭, ୨୦୨୪ ରେ ଖେଳାଯିବ। ବିସିସିଆଇ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ଏହି ମ୍ୟାଚର ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ ପାଇଁ କୌଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାରଣ ଦେଇ ନ ଥିବାବେଳେ କ୍ରିକେଟନେଷ୍ଟ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ଯେ ରାମ ନବମି ଉତ୍ସବ ସହ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିବା ବେଳେ ଇଡେନ୍ ଗାର୍ଡେନରେ କୋଲକାତା କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ କେକେଆର୍-ଆରଆର ଟିମକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେଇପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି ।”ଏହା ଏକ ବଡ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବା ନାହିଁ କାରଣ ଏହି ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ସମୟ ବ୍ୟବଧାନ ଅଛି ଏବଂ ଦୁଇଟି ସ୍ଥାନରେ ଆବଶ୍ୟକ ପରିବର୍ତ୍ତନ / ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ସମୟ ଅଛି ।ବିସିସିଆଇ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀକୁ ଦୁଇଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଘୋଷଣା କରିଛି ଯାହାକି ଚଳିତ ବର୍ଷ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନର ମତଦାନ ସମୟରେ କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପକାଇବନାହିଁ । ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୨ ରେ ଟି -୨୦ ଲିଗର ୧୭ ତମ ସିଜନ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା । ମେ ୨୬ ରେ ଚେନ୍ନାଇର ଏମ ଚିଦାମ୍ବରମ୍ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚ ଖେଳାଯିବ ।ବର୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜସ୍ଥାନ ରୟାଲ ହେଉଛି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ସିଜିନର ଏକମାତ୍ର ଅପରାଜିତ ଦଳ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ପ୍ରଥମ ତିନୋଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଛି ଏବଂ ୬ ପଏଣ୍ଟ ସହ ଆଇପିଏଲ୍ ୨୦୨୪ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ଆଗରେ ରହିଛି । କେକେଆର ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଥିବାବେଳେ ଟାଇଟଲ୍ ଧାରକ ସିଏସକେ ୪ ପଏଣ୍ଟ ସହିତ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି । ୫ ଥର ଆଇପିଏଲ୍ ଚାମ୍ପିଅନ୍ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଲଗାତାର ତିନୋଟି ମ୍ୟାଚ୍ ହାରିଛି ଏବଂ ପଏଣ୍ଟ ଟେବୁଲରେ ସବୁଠାରୁ ତଳେ ରହିଛି ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking