30.1 C
Bhubaneswar
Monday, August 15, 2022
Homeଅପରାଧ୨୦ ଦିନ ତଳେ ହୋଇଥିଲା ପ୍ରେମ ବିବାହ, ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ହେଲା ଝଗଡ଼ା, ଦେଇଦେଲେ ଜୀବନ

୨୦ ଦିନ ତଳେ ହୋଇଥିଲା ପ୍ରେମ ବିବାହ, ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ହେଲା ଝଗଡ଼ା, ଦେଇଦେଲେ ଜୀବନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ମାତ୍ର ୨୦ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିବା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ମାମଲା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଛି । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଇଟାୱାରା ଉସରାହାର ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଛି ଏହି ଘଟଣା । ତେବେ ଯୁବକ ଜଣକ କାହିଁକି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ତାହା ପୋଲିସକୁ ମଧ୍ୟରେ ଚିନ୍ତାରେ ପକାଇଛି । ସୂଚନାନୁସାରେ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଝଗଡ଼ା ହୋଇଥିଲା । ପୋଲିସ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଛି । ଏଥିସହିତ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ।

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଉଦୟପୁର କାଲାନର ବାସିନ୍ଦା ବିକ୍ରମ ସିଂ ଯାଦବ ପରିବାର ବିରୁଦ୍ଧରେ ଯାଇ ୨୦ ଦିନ ପୂର୍ବେ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିକ୍ରମ ମେ ୧୨ ରେ ମଥୁରାରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବଡ ଭଉଣୀ ବିକ୍ରମଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ବିକ୍ରମଙ୍କ ପିତା ଶିବ୍ରମ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତିରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କୌଣସି କଥାକୁ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହା ପରେ ବିକ୍ରମ ଖାଇବା ପରେ ତାଙ୍କ ରୁମକୁ ଶୋଇବାକୁ ଯାଇଥିଲେ । ପରେ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ସକାଳେ ରସିରେ ଝୁଲୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏହା ପରେ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ବିକ୍ରମଙ୍କ ମୃତଦେହକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଥିଲା । ତେବେ ବିକ୍ରମ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିବା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ । ପାରିବାରିକ କଳହ ହେତୁ ବିକ୍ରମ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ଦେଇଛନ୍ତି ନା ଏହା ପଛରେ ଅନ୍ୟ କିଛି କାରଣ ଅଛି ଜାଣିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ପୋଲିସ । ଏହି ଘଟଣାରେ ପଡୋଶୀ ତଥା ବିକ୍ରମଙ୍କ ପରିଚିତ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking