19.1 C
Bhubaneswar
Tuesday, January 25, 2022
Homeଦେଶ ବିଦେଶଯଦି ପୁଡୁଚେରୀରେ ଏନଡିଏ ନିର୍ବାଚିତ ହୁଏ ତେବେ ବିଜେପିର ସମସ୍ତ 'ଲୋକ ବିରୋଧୀ ନୀତି' କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ...

ଯଦି ପୁଡୁଚେରୀରେ ଏନଡିଏ ନିର୍ବାଚିତ ହୁଏ ତେବେ ବିଜେପିର ସମସ୍ତ ‘ଲୋକ ବିରୋଧୀ ନୀତି’ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବ: କଂଗ୍ରେସ

ପୁଡୁଚେରୀ : ଅଲ ଇଣ୍ଡିଆ କଂଗ୍ରେସ କମିଟି ସଚିବ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ରବିବାର ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଯଦି ଏପ୍ରିଲ ୬ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ପୁଡୁଚେରୀରେ ଏନଡିଏ କ୍ଷମତାକୁ ଭୋଟ୍ ଦିଆଯାଏ, ତେବେ ବିଜେପିର ସମସ୍ତ ‘ଲୋକ ବିରୋଧୀ ନୀତି’ ଏଠାରେ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବ ।

ଏଠାରେ ପାର୍ଟି କାର୍ଯ୍ୟକାଳରେ ସାମ୍ବାଦିକମାନଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରି ଦତ୍ତ କହିଛନ୍ତି ଯଦିଓ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମତଦାନ ଅଭିଯାନ ପାଇଁ ପୁଡୁଚେରୀ ପରିଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି, ତଥାପି ସେ ଏଆଇଏନଆରସି ନେତା ଏନ ରଙ୍ଗାସାମୀଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭାବରେ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ କରିନାହାଁନ୍ତି ।

ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷର କଂଗ୍ରେସ ଶାସନ କାଳରେ ସଂଘର ଅଞ୍ଚଳର ବିକାଶକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ‘ଅବରୋଧକାରୀ ନୀତି’ ଗ୍ରହଣ କରି ବିଜେପିକୁ ଦାୟୀ କରି ଏଆଇସିସି ସଚିବ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଦଳ , ପୁଡୁଚେରୀ ପାଇଁ ପୁର୍ଣ୍ଣ ରାଜ୍ୟର ସମର୍ଥନ କରିଛି ଓ କେନ୍ଦ୍ର ପାଇଁ ଣୁଣ ଛାଡ କରିନାହିଁ ।

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ବିଜେପିକୁ ଆଇଟି ବିଭାଗ, ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ଡାଇରେକ୍ଟୋରେଟ ଏବଂ ସରକାରଙ୍କ ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷର ଅପବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଅଣ-ବିଜେପି ଦଳର ନିର୍ବାଚିତ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଧମକ ଦେବା ଏବଂ କିଛି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ପୁଡୁଚେରୀରେ ଦେଖାଯାଇଥିବା ପରି ଏଠାରେ ନିର୍ବାଚିତ ସରକାରଙ୍କୁ ଅସ୍ଥିର କରିବା ।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦେଶରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଆଧାର ତଥ୍ୟକୁ ବିଜେପି ନିକଟରେ ପ୍ରବେଶ କରି ଚୋରି କରିନେଇଛି । ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଜେପି ଏଆଇଏନଆରସିକୁ ମାସ୍କ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରୁଛି । କଂଗ୍ରେସ ତାମିଲ ଭାଷା, ସଂସ୍କୃତି ଏବଂ ପରମ୍ପରାର ପାରଙ୍ଗମ ହୋଇଥିବା ଦାବି କରି ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଜେପି ହିନ୍ଦୀ ଏବଂ ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନର ଭୋଟର।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking