29.1 C
Bhubaneswar
Monday, June 24, 2024
Homeବଲିଉଡବ୍ରେକଅପ୍ ସହଜ ନୁହେଁ : ଏଜାଜ୍‌ ଖାନ୍‌

ବ୍ରେକଅପ୍ ସହଜ ନୁହେଁ : ଏଜାଜ୍‌ ଖାନ୍‌

ମୁମ୍ବାଇ : ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଟେଲିଭିଜନ ଅଭିନେତା ଏଜାଜ୍‌ ଖାନ ୨୦୦୫ ଶୋ ‘କାକାଭିଆଜାଲୀ’ ସହିତ ସୁନାମ ଅର୍ଜନ କରିଥିଲେ । ସିରିଏଲରେ ତାଙ୍କ ଭୂମିକା ସହିତ ହୃଦୟ ଜିତିବା ପରେ, ଏଜାଜ୍‌ ଏକ ଘରୋଇ ନାମ ହେଲା । ରିଆଲିଟି ସୋ’ ‘ବିଗ୍‌ ବସ୍‌-୧୪’ରୁ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଥିବା ପବିତ୍ରା ପୁନିଆ ଓ ଏଜାଜ୍‌ ଖାନ୍‌ କିଛି ମାସ ତଳେ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ଦୁହେଁ ଗତ ୩ ବର୍ଷ ହେବ ଲିଭ୍‌-ଇନ୍‌ ସଂପର୍କରେ ଥିବା ବେଳେ ଗତବର୍ଷ ଏକ ସାକ୍ଷାତ୍‌କାରରେ ପବିତ୍ରା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିିଥିଲେ ଯେ, ଗତ ପାଞ୍ଚ ମାସ ହେବ ସେମାନଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ପୂର୍ଣ୍ଣଚ୍ଛେଦ ପଡ଼ିସାରିଛି। ତେବେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ଏବେ ଏଜାଜ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି। ବ୍ରେକଅପ୍ ସହଜ ନୁହେଁ, ଆପଣ କେଉଁ ବୟସରେ ହୁଅନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି, ବ୍ରେକଅପ୍ ଭଙ୍ଗା ହୃଦୟର ଯନ୍ତ୍ରଣା ସମାନ ରହିଥାଏ । ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମାନେ ଭାବୁଥିଲେ ଯେ ସେମାନେ ଦିନେ ଏକାଠି ହୋଇଯିବେ, କିନ୍ତୁ ଭାଗ୍ୟର ବିଡମ୍ବନା କିଛି ଅଲଗା ଥିଲା । ନିକଟରେ, ହିନ୍ଦୁସ୍ତାନ ଟାଇମ୍ସକୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ, ଏଜାଜ୍‌ ବ୍ରେକଅପ୍କୁ ନେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ଜୀବନରେ ଏତେ କଷ୍ଟ ପାଉଥିବା ସମୟରେ ପ୍ରଭୁ ମୋତେ କାମ ଦେଲେ। ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବାର ବାଟ ଦେଖାଇଲେ। ଯଦି ମୁଁ ଘରେ ବସିଥାନ୍ତି ତାହେଲେ ମୁଁ ଭାବୁ ନାହିଁ ଯେ ମୁଁ ଏବେ ବଞ୍ଚିଥାନ୍ତି। ମୁଁ ବହୁତ ଖୁସି ବା ଏବେ ଏକା ଅଛି ଭଳି କୌଣସି ବିବୃତି ଦେବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହିଁ। ଏହା ମୋ ଜୀବନର ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ। ମୁଁ କେବଳ କହିବାକୁ ଚାହେଁ ଯେ ମୁଁ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ନିଜକୁ ଅଧିକ ବୁଝିବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking