26.1 C
Bhubaneswar
Wednesday, May 25, 2022
Homeଅପରାଧବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ବିବାଦକୁ ନେଇ ଗଣ୍ଡଗୋଳରେ ଜଣେ ମୃତ ଓ 3 ଆହତ

ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ବିବାଦକୁ ନେଇ ଗଣ୍ଡଗୋଳରେ ଜଣେ ମୃତ ଓ 3 ଆହତ

ଅହମ୍ମଦାବାଦ: ଭବନଗରରୁ ଆସିଥିବା ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣାରେ ଶନିବାର ରାତିରେ ଏକ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଗଣ୍ଡଗୋଳ ହୋଇଥିଲା 1 ଏଥିରେ ଗୋଟିଏ ଗୋଷ୍ଠୀ ଏକାଠି ହୋଇ 4 ଜଣଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ , ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ତିନିଜଣ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଭବନଗର ସହରର ଭଦଭା ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ଗାଁରେ ଶନିବାର ରାତି ପ୍ରାୟ 10: 45 ରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଛି। ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ 6 ଜଣିଆ ଦଳ ଚାରି ଜଣଙ୍କୁ ଛୁରୀ ଏବଂ ବେସବଲ ବ୍ୟାଟରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ଆକ୍ରମଣ ରେ ଆହତ ହୋଇଥିବା ଚାରି ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ତିନି ଜଣ ଆହତ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ମୃତ ବ୍ୟକ୍ତି ପଲିଟାନାର ବାସିନ୍ଦା ସୁରଜ ଚୌହାନ ଓ ତାଙ୍କ ବୟସ 25 ବୋଲି ପୋଲିସ ଚିହ୍ନଟ କରିଛି। ଆହତଙ୍କ ନାମ ବିରେନ ଚୌହାନ, ବିଶାଲ ଚୌହାନ ଏବଂ ନିରାଭ ଚ a ହାନଚୌହାନ ବୋଲି ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ।

ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭାବରେ ନିକୁଞ୍ଜ କାମ୍ବାଡ, ପାର୍ଥ କାମ୍ବାଡ, ଅଜୟ ମାରୱାଡି ଏବଂ ହିତେଶଙ୍କ ନାମ କୁହାଯାଇଛି ।

ସୁରଜଙ୍କ ସାନଭାଇ ବିରେନ ଚୌହାନ ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଅଭିଯୋଗରେ ବିରେନ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ପୁତୁରାଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ପଲିଟାନାଠାରୁ ଭବନଗର ଯାଇଥିଲେ। ସେମାନେ ମେଲଡି ମନ୍ଦିର ବାହାରେ ବସିଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ରୀତିନୀତି ଚାଲିଥିଲା ​​ବୋଲି ବିରେନ ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ କହିଛନ୍ତି।

ରାତି ପ୍ରାୟ 10ଟା 30 ବେଳେ ସ୍ଥାନୀୟ କିଛି ଲଲକ ଆସିଲେ ସେମାନେ କାହିଁକି ଏଠି ବସିଛନ୍ତି ବୋଲି କହି ତାଙ୍କ ଭାଇକୁ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲେ ।

ଅଭିଯୋଗରେ ବିରେନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ଛାଡି ଚାଲିଯିବା ପରେ ତାଙ୍କ ବଡ ଭାଇ ସୁରଜଙ୍କୁ ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଅବଗତ କରିଥିଲେ ।

ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବିରେନ୍ ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମେ ସେତେବେଳେ ନିକୁଞ୍ଜଙ୍କ ଘର ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲୁ ଏବଂ ଗାଁର ଶେଷରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଦେଖିଲୁ ନିକୁଞ୍ଜ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନେ ଛିଡା ହୋଇଛନ୍ତି 1 ସେମାନେ ହଠାତ ବ୍ୟାଟରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ। ପରେ, ନିକୁଞ୍ଜ ତାଙ୍କ ଛୁରୀ ଆଣି ସୁରଜଙ୍କୁ ଏକାଧିକ ଥର ଭୁସି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ସେ ମୋତେ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଛୁରାମାଡ଼ କରିଥିଲେ। ”

ହତ୍ୟା, ହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ ଏବଂ ଦଙ୍ଗା ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ ନିଲାମବାଗ ଥାନାରେ ଚାରି ଜଣଙ୍କ ବିରୋଧରେ ରବିବାର ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି । ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାହାରିକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇ ନାହିଁ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking