ସ୍ୱାମୀକୁ ହତ୍ୟା କରି, ପ୍ରେମିକକୁ ଧୋକା ତା’ପରେ….

ଅରୱାଲ: ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଅରୱାଲ ଜିଲ୍ଲାର ସଦର ପୋଲିସ ରାଜମୁନି ଦେବୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ମୋନୁ କୁମାରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ରାଜାମୁନି ଦେବୀ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସହିତ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ପ୍ରେମିକକୁ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରି ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଭାଉଜଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ରାଜମୁନି ଦେବୀଙ୍କୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ପ୍ରକୃତରେ, ଜାନୁଆରୀ ୩୦ରେ, ସଦର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ବିରାନ ବିଗା ଗ୍ରାମରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇ ଫିଙ୍ଗି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ମୃତକଙ୍କ ନାମ ଚୋଟନ ସିଂ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ମୃତଦେହ ମିଳିବା ପରେ ମୃତକଙ୍କ ଭାଇ ଅରୁଣ ସିଂ ସଦର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ ପୁରୁଣା ଜମି ବିବାଦକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ନାମରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାରୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ପ୍ରମାଣ ଜବତ କରିଛି। ଏହାକୁ ଭିତ୍ତି କରି ପୋଲିସ ପୁରା ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହି ଘଟଣାର ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ମାର୍ଚ୍ଚ ୨ରେ, ଏହି ମାମଲାରେ ଗିରଫ ସମ୍ପର୍କରେ ଏସପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ବାହାରେ ଏକ ରାକସ ହୋଇଥିଲା। ଏଥି ସହିତ, ହାଇ ଭୋଲଟେଜ୍ ଡ୍ରାମା ଏସପି ବନ୍ଧକ ନେଇ ଅନେକ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଚାଲିଥିଲା ​​| ହତ୍ୟାକାରୀ ରାଜାମୁନି ଦେବୀ ଏସପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ଯାଇ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ହୋଇ ପଡୋଶୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ରାକସ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ମୃତକଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ପଞ୍ଜୀକୃତ କରି ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିଥିଲା, ସେତେବେଳେ ମାମଲାର କୌଣସି ତଥ୍ୟ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଯୋଗ କରାଯାଇ ନଥିଲା।

ଏହା ପରେ ମୋବାଇଲ୍ ସିସିଟିଭି ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା, ତା’ପରେ ମୃତକଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅନ୍ୟ ପୁରୁଷ ସହିତ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ଜଣାପଡ଼ଇଥିଲା । ଏହି ଖୁଲାସା ପରେ ପୋଲିସ ମୋବାଇଲ୍ କଲ ବିବରଣୀ ଆଧାରରେ ମୃତ ପତ୍ନୀଙ୍କ ପ୍ରେମିକର କଲ୍ ବିବରଣୀ ବାହାର କରି ମୋବାଇଲ୍ ଅବସ୍ଥାନ ଚିହ୍ନଟ କରିଥିଲା, ଯେଉଁ ଦିନ ଘଟଣାଟି ଘଟିଥିଲା। ସେହି ଦିନ ରାତିରେ ତାଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ମୃତକଙ୍କ ଘରେ ଥିଲା। ସେବେଠାରୁ ପୋଲିସ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଉଭୟ ପୋଲିସକୁ ଡୋଜ କରୁଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ହତ୍ୟାକାରୀ ପତ୍ନୀ ନିଜ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରି ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ପୋଲିସ ଆଗରେ ସମସ୍ତ ରାଗକୁ ଛେପ ପକାଇଲେ। ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ମୁହାଁ ମୁହିଁ କରି ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ଏହା ପରେ ପୁରା ଘଟଣା ଜଣାପଡିଥିଲା।

ଏହି ମାମଲାରେ ହତ୍ୟାକାରୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଆନାସ୍ଥେସିଆ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ଏହାକୁ ଏକ ପନିପରିବାରେ ରଖି ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦେଲେ | ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ପ୍ରେମିକ ମୋନୁ ତାଙ୍କୁ ପାଟିରେ ତକିଆ ଲଗାଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଏଥି ସହ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ କହିଥିଲେ ଯେ ‘ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନୈତିକ ସମ୍ପର୍କ ସମ୍ପର୍କ ରହିଥିଲା ​​ଏବଂ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା। ବିବାହ ମଝିରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏକ ବାଧାବିଘ୍ନରେ ପରିଣତ ହେଉଥିଲେ, ତେଣୁ ଏହାକୁ ରାସ୍ତାରୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଯୋଜନା କରିବା ପରେ ଏହି ଘଟଣା କରାଯାଇଥିଲା।

ଏସପି ରାଜୀବ ରଂଜନ ଏହି ଘଟଣାର ଖୁଲାସା କରିବାବେଳେ କହିଛନ୍ତି, ‘ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟରେ ବଟିକା ଦେଇ ଏବଂ ତକିଆକୁ ପାଟିରେ ରଖି ଚେତାଶୂନ୍ୟ କରି ଦୁହେଁ ଏକାଠି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଏକାସାଙ୍ଗରେ ମୃତଦେହକୁ ଗାଁର ବଦରାରେ ଫିଙ୍ଗି ଦିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଦୁଇ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଜମି ବିବାଦକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାରେ ପରିଣତ କରି ଅନେକ ଲୋକ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାମରେ ନାମିତ ହୋଇଥିଲେ କାରଣ ମୃତ ଦଳର ଲୋକମାନେ ଜମି ବିବାଦରେ ଜେଲ ଯାଇଥିଲେ। । ଏଥିସହ ସେହି ଲୋକଙ୍କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ସେମାନଙ୍କ ଅନୁସନ୍ଧାନରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କଲା, ସେତେବେଳେ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here