25.1 C
Bhubaneswar
Friday, February 23, 2024
Homeବଲିଉଡସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ

ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ

ମୁମ୍ବାଇ : ଦୀର୍ଘଦିନ ପରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ | ଯାହା ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେଇଛି । ବାଥଟବରେ ହୋଇ ନଥିଲା ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ । ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣକୁ ସାମ୍ନାକୁ ନ ଆଣିବା ପାଇଁ ମିଛ କାରଣ ଦିଆ ଯାଇଥିଲା ।ଫେବୃଆରୀ 24, 2018 ରେ ଦୁବାଇରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କର ହଠାତ୍ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଆସିବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ହତାଶ ହୋଇଥିଲେ।ହେଲେ ନିକଟରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଦୀପ୍ତି ପିନ୍ନିତି ଏକ ବଡ଼ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ | ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁସ୍ଥ ଏବଂ ଖୁସି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ହଠାତ୍ କ’ଣ ହେଲା? ବାଥଟବରେ ବୁଡ଼ିବାର ଅର୍ଥ କ’ଣ? ବିଦେଶରେ ତାଙ୍କ ସହିତ କ’ଣ ହେଲା? ପ୍ରଶଂସକମାନେ ନିଜକୁ ଏହିପରି ଅନ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ । ପ୍ରକୃତରେ ସେଠାରେ କ’ଣ ଘଟିଥିଲା ତାହାକୁ ନେଇ ଏବେବି ସନ୍ଦେହ ରହିଛି । ନିକଟରେ ଏକ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲକୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଦୀପ୍ତି ପିନ୍ନିତି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସାପ ବିଷ ଯୋଗୁଁ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ହେଲେ ଦୀପ୍ତି ପିନିଟି ପ୍ରକୃତରେ କିଏ? ସେମାନଙ୍କର ତର୍କ କ’ଣ? ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସହିତ ଏହାର କ’ଣ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି? ଏକ ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ ଚ୍ୟାନେଲ୍ ରେ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଦୀପ୍ତି ପିନ୍ନିତିଙ୍କ ସହ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା ​​| ସେଥିରେ ଏହି ମହିଳା ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ରହସ୍ୟମୟ ମୃତ୍ୟୁ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ଏହା ଏକ ପ୍ରାକୃତିକ ମୃତ୍ୟୁ ନୁହେଁ ବରଂ ଏକ ସୁଚିନ୍ତିତ ଷଡଯନ୍ତ୍ର | ଏହାପରେ ତାଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ବଡ଼ ଆଲୋଡ଼ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା । ଦୀପ୍ତି ପିନ୍ନିତିଙ୍କ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଅନୁଯାୟୀ, ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ନୁହେଁ। ତାଙ୍କୁ ବିପଜ୍ଜନକ ସାପ ‘ମାମୁଶି ଆନ୍ନା’ ବିଷ ଦିଆଯାଇଛି ବୋଲି ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି। “ଯେତେବେଳେ ଆମେ ରିସର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲୁ, ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲୁ ଯେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଶରୀରରେ ମାମୁଶିଙ୍କ ବିଷ ଥିଲା । ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର 130 ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ଏହି ବିଷ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ଅନୁଯାୟୀ, 23 ଫେବୃଆରୀ 2018 ରେ ଦୁବାଇ ସମୟ 6.30 ରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, “ଏହି ବିଷ ମୃତ୍ୟୁର 5 ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କୁ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ଏହା ଧୀରେ ଧୀରେ ଅଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକୁ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ଥାଏ । ଏହି ବିଷ କେଉଁଠୁ ଆସିଲା? କିଏ ଦେଲା? ଏହା ମୋତେ ଜଣ ଅଛି | ହେଲେ ଏହା ଅନଲାଇନରେ ପ୍ରକାଶ କରାଯିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking