26.1 C
Bhubaneswar
Wednesday, May 25, 2022
Homeଅପରାଧକେରଳର ସେଲିବ୍ରିଟି ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଭେଟ୍ଟିୟାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବଳାତ୍କାର ମାମଲା ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି

କେରଳର ସେଲିବ୍ରିଟି ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଭେଟ୍ଟିୟାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବଳାତ୍କାର ମାମଲା ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି

କେରଳ : ବିବାହର ପ୍ରତିଶୃତି ଦେବା ପରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ କେରଳର ସେଲିବ୍ରିଟି ୟୁଟ୍ୟୁବ୍ର ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଭେଟ୍ଟିୟାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି। କେରଳର କୋଲାମ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ କୋଚି କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

ଅଭିଯୋଗରେ ପୀଡିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ କୋଚିର ଏକ ହୋଟେଲ ଏବଂ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କୁ ଦୁଇଥର ନିର୍ଯାତନା ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଭେଟ୍ଟିୟର୍ ଜଣେ ୟୁଟ୍ୟୁବର୍ ଯିଏକି ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସ୍ପୁଫ୍ ଭିଡିଓ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା | ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, ମହିଳା ସଶକ୍ତିକରଣ ଏବଂ ରାଜନୈତିକ ସଠିକତା ଭଳି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ପାଇଁ ସେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇ ୟୁଟ୍ୟୁବର ଶ୍ରୀକାନ୍ତଙ୍କ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ହୋଇଥିଲେ ବୋଲି ମହିଳା କହିଛନ୍ତି।

ଆବେଦନକାରୀ ପୀଡିତା, ଜଣେ ଆଠ ବର୍ଷର ବାଳକର ମା, କୋଚିରେ ରହୁଥିବାବେଳେ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଭେଟ୍ଟିୟାରଙ୍କ ସହ ଘନିଷ୍ଠ ହୋଇଥିଲେ |

ଅଭିଯୋଗରେ ପୀଡିତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଫେବୃଆରୀ 2021 ରେ ତାଙ୍କୁ ଶ୍ରୀକାନ୍ତଙ୍କ ଜନ୍ମଦିନ ଭୋଜିରେ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇଥିଲା 1 ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଏର୍ନାକୁଲମ୍ ସ୍ଥିତ ଅଲୁଭା ଫ୍ଲାଟରେ ଏବଂ ପରେ କୋଚି ସହରର ଏକ ହୋଟେଲ କୋଠରୀରେ ତାଙ୍କୁ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦିଆଯାଇଥିଲା ।

ପୀଡିତା ଏହା ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଭେଟ୍ଟିଆର୍ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ମାଧ୍ୟମ ରେ ଅଭିଯୋଗ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିବାକୁ ବାରମ୍ବାର ଚାପ ପକାଇଥିଲେ ।

ଫେସବୁକ୍ ପେଜ୍ରେ ‘ମହିଳାମାନେ ଯୌନ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ବିରୁଦ୍ଧରେ’ ପୂର୍ବରୁ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ଭେଟ୍ଟିୟାରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଇଟି ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଥିଲେ। ଏହି ଅଭିଯୋଗ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି ପୋଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking