27.1 C
Bhubaneswar
Thursday, October 6, 2022
Homeଅପରାଧବଳାତ୍କାର ଘଟଣାକୁ ବିରୋଧ କରିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୀଡିତାର ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ...

ବଳାତ୍କାର ଘଟଣାକୁ ବିରୋଧ କରିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୀଡିତାର ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲା

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ: ଭୋପାଳ ଉପକଣ୍ଠରେ ଥିବା ନାଜିରାବାଦ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ 17 ବର୍ଷର ବାଳିକାକୁ ବଳାତ୍କାର ଓ ବ୍ଲାକମେଲ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ 26 ବର୍ଷର ଯୁବକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି।

ଅଭିଯୁକ୍ତ ଓ ପୀଡିତା ହେଉଛନ୍ତି ସମାନ ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା1 ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଏକାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରୀର ଅଶ୍ଳୀଳ ଚିତ୍ର ଆସିବା ପରେ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା।

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ପୀଡିତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କୁ ଗାଁର ଜଣେ ବାସିନ୍ଦା ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କ ଝିଅର ଅଶ୍ଳୀଳ ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଚାର ହେଉଥିବା ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପୀଡିତାଙ୍କ ବାପା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ।
ପୀଡିତା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ପାରିବାରିକ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତା କରିଥିଲା।

“ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗତ ବର୍ଷ ଏପ୍ରିଲ 16 ରେ ପୀଡିତାଙ୍କ ଘରେ ପଶି ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲା। ସେ କିଛି ଅଶ୍ଳୀଳ ଚିତ୍ର ଉଠାଇ ପୀଡିତାଙ୍କଠାରୁ ଯୌନ ଅନୁଗ୍ରହ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ବୋଲି ନାଜିରାବାଦ ଏସଏଚଓ ବିପି ସିଂ କହିଛନ୍ତି।

ପୀଡିତା ଜଣକ ମୋବାଇଲରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ନମ୍ବରକୁ ଅବରୋଧ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଚିତ୍ର ପ୍ରଚାର କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।
ପୋଲିସ ବଳାତ୍କାର ଓ ବ୍ଲାକମେଲ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ପଳାୟନ କରିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଉଦ୍ୟମ ଚଳାଇଛି ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking