ଆଇପିଏଲ୍‌-୧୩: ପଂଜାବ ବିପକ୍ଷରେ ଟସ୍‌ ଜିଣି ମୁମ୍ବାଇର ବ୍ୟାଟିଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି

ipl team

ଦୁବାଇ: ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଓ କିଙ୍ଗସ୍‌ ଇଲେଭେନ ପଂଜାବ ମଧ୍ୟରେ ଇଣ୍ଡିଆନ୍‌ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗ୍‌ର ୩୬ତମ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳାଯାଉଛି। ଦୁବାଇ ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ହୋଇଥିବା ଏହି ମୁକାବିଲାରେ ମୁମ୍ବାଇ ଟସ୍‌ ଜିଣି ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି।

ଚଳିତ ଆଇପିଏଲ୍‌ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୮ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳି ସାରିଛି। ଏଥିରୁ ୬ଟି ମ୍ୟାଚ ଜିତିଥିବା ବେଳେ ୨ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ ହାରିଛି। ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ଟିମ୍‌ ଏଯାଏଁ ୧୨ ପଏଣ୍ଟ ହାସଲ କରିଛି। ପୂର୍ବରୁ ପଂଜାବ ବିପକ୍ଷରେ ମୁମ୍ବାଇ ଗତ ଅକ୍ଟୋବର ୧ ତାରିଖରେ ୪୮ ରନ୍‌ରେ ବିଜୟୀ ହୋଇଥିଲା।

କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ, KXIP ଅଧିନାୟକ: ଆମେ ସେହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଅଛୁ ଯେଉଁଠାରେ ଟସ୍ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ । ଆମକୁ ଶକ୍ତି ଦେଖାଇବା ଏବଂ ଏଠାରୁ ସବୁକିଛି ଜିତିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଆମକୁ ସେପରି ଏକ ବିଜୟ ଆବଶ୍ୟକ । ଆମେ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଦଳ ସହିତ ଯାଉଛୁ ।

ରୋହିତ ଶର୍ମା, MI ଅଧିନାୟକ: ଆମ ପାଖରେ ପ୍ରଥମେ ବ୍ୟାଟ୍ ଅଛି। ଆମେ ବୋର୍ଡରେ ରନ୍ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛୁ, ଦଳ ତାହା କରି ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି | ଆମକୁ ତାହା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ। ଏହା ଆମ ପାଇଁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଖେଳ ଏବଂ ବୋର୍ଡରେ ରନ୍ ଲଗାଇବା ଆଦର୍ଶ ହେବ । ଦଳ ସନ୍ତୁଳିତ ଦେଖାଯାଉଛି । ଆମେ ସମାନ ଦଳ ସହିତ ଯାଉଛୁ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here