ଟ୍ୟାକ୍ସ ଦେବା ଉପରେ ସରକାରଙ୍କୁ ଏମିତି କହିଲେ କଙ୍ଗନା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଲଗାତାର ଭାବରେ ବିବାଦୀୟ ବିବୃତ୍ତି ଯୋଗୁଁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛନ୍ତି । କଙ୍ଗନା କେବଳ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ ବିବାଦରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇନାହାଁନ୍ତି, ବରଂ ସେ ଅନେକ ଥର ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି । ନିକଟରେ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଦେଶର ସର୍ବାଧିକ ଟ୍ୟାକ୍ସ ଦେଉଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ । କିନ୍ତୁ ଗତ ବର୍ଷ କାମ ଅଭାବରୁ ସେ ଅଧା ଟିକସ ଦେଇପାରିନଥିଲେ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଲମ୍ବା ପୋଷ୍ଟ କରି କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଜର ମତ ଦେଇଛନ୍ତି । କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦିଓ ସରକାର ଅବଶିଷ୍ଟ ପରିମାଣର ଟିକସ ଉପରେ ସୁଧ ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ଏଥିରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ। କଙ୍ଗନା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଦେଶର ସର୍ବୋଚ୍ଚ ଟ୍ୟାକ୍ସ ସିଲେବ ଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆସିଛି। ମୁଁ ମୋ ଆୟର 45 ପ୍ରତିଶତ ଟ୍ୟାକ୍ସ ଭାବରେ ଦିଏ । ମୁଁ ଦେଶର ସର୍ବାଧିକ ଟିକସ ଦେଉଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୋଇଥିବାବେଳେ କାମ ଅଭାବରୁ ମୁଁ ଗତ ବର୍ଷରେ ଅଧା ଟିକସ ଦେଇପାରିଲି ନାହିଁ । କଙ୍ଗନା ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୋ ଜୀବନରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ମୁଁ ଟିକସ ଦେବାରେ ବିଳମ୍ବ କରିଛି । କିନ୍ତୁ ଯଦି ସରକାର ଅବଶିଷ୍ଟ ରାଶି ଉପରେ ସୁଧ ଆଦାୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ମୋର କୌଣସି ଅସୁବିଧା ନାହିଁ |

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here