29.1 C
Bhubaneswar
Monday, June 24, 2024
Homeୟୁରୋ କପ୍‌-୨୦୨୪ୟୁରୋ କପ ୨୦୨୪ ପାଇଁ ଦଳ ଘୋଷଣା କରିଛି ଜର୍ମାନୀ

ୟୁରୋ କପ ୨୦୨୪ ପାଇଁ ଦଳ ଘୋଷଣା କରିଛି ଜର୍ମାନୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଘରୋଇ ମାଟିରେ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ମ୍ୟାନେଜର ଜୁଲିଆନ ନାଗେଲ୍ସମ୍ୟାନ ୨୭ ଜଣିଆ ପ୍ରାଥମିକ ଦଳ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି। ଚାରି ଗୋଲକିପର ମନୋନୀତ ହୋଇଥିଲେ ହେଁ, ସ୍କଟଲ୍ୟାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷ ଉଦ୍ଘାଟନୀ ଖେଳର ସାତ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଜୁନ ୭ ରେ ଶେଷ ୟୁରୋ ୨୦୨୪ ଦଳ ଦାଖଲ ପାଇଁ ୟୁଏଫଏର ସମୟସୀମା ପୂର୍ବରୁ ନାଗେଲ୍ସମ୍ୟାନ୍ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ସଟଷ୍ଟପର୍ ଛାଡିବାର କଠୋର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ । ଜର୍ମାନୀ ୟୁରୋ ୨୦୨୪ ଦଳରେ ମ୍ୟାଟ୍ସ ହାମେଲ୍ସ କିମ୍ବା ଲିଓନ ଗୋରେଟଜ୍କା ନାହାଁନ୍ତି, ନାଗଲେସମ୍ୟାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ ବୁଝାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରି ଉଭୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ସହ କଥା ହୋଇଥିଲେ। “ମୁଁ ଉଭୟ ହାମେଲ୍ସ ଏବଂ ଗୋରେଟଜ୍କାଙ୍କ ସହ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଥିଲି। ନାଗେଲ୍ସମ୍ୟାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ତାଲିକାରୁ ବାହାରେ ଥିବାରୁ ସେମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିରାଶ ହୋଇଛନ୍ତି। ମୁଁ କାହିଁକି ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲି, ସେମାନେ କାହିଁକି ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ନୁହଁନ୍ତି। ୧୯୯୬ ପରଠାରୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ୟୁରୋପର ଚାମ୍ପିଅନ୍ ହେବାକୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି।
ଜର୍ମାନୀ ଦଳ :
ଗୋଲକିପର: ଅଲିଭର ବାମନ, ଆଲେକ୍ସ ନ୍ୟୁବେଲ, ମାନୁଏଲ ନେଉର, ମାର୍କ-ଆଣ୍ଡ୍ରେ ଟେର ଷ୍ଟେଗେନ
ଡିଫେଣ୍ଡର: ୱାଲଡେମର୍ ଆଣ୍ଟନ୍, ବେଞ୍ଜାମିନ୍ ହେନରିଚ୍, ଜୋଶୁଆ କିମିଚ୍, ରବିନ୍ କୋଚ୍, ମ୍ୟାକ୍ସିମିଲିଆନ୍ ମିଟେଲଷ୍ଟେଡ୍, ଡେଭିଡ ରାମ୍, ଆଣ୍ଟୋନିଓ ରୁଡିଗର, ନିକୋ ସ୍କ୍ଲୋଟରବେକ୍, ଜୋନାଥନ୍ ତା
ମିଡଫିଲ୍ଡର: ରୋବର୍ଟ ଆଣ୍ଡ୍ରିଚ୍, କ୍ରିସ୍ ଫୁଏରିଚ୍, ପାସ୍କାଲ୍ ଗ୍ରସ୍, ଇଲ୍କାଇ ଗୁଣ୍ଡୋଗାନ୍, ଧୋନି କ୍ରୋସ୍, ଜମାଲ୍ ମୁସିଆଲା, ଆଲେକ୍ସଜାଣ୍ଡାର୍ ପାଭ୍ଲୋଭିକ୍, ଲେରୋ ସାନେ, ଫ୍ଲୋରିଆନ୍ ୱର୍ଟଜ୍
ଫରୱାଡ଼: ମ୍ୟାକ୍ସିମିଲିଆନ୍ ବିଆର୍, ନିକ୍ଲାସ୍ ଫୁଏଲ୍କ୍ରଗ୍, କେ ହାଭର୍ଟଜ୍, ଥୋମାସ୍ ମୁଲେର, ଡେନିଜ୍ ଉଣ୍ଡାଭ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking