28.1 C
Bhubaneswar
Sunday, July 21, 2024
Homeଦେଶ ବିଦେଶସାଂସଦଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ବିଏମଡବ୍ଲ୍ୟୁ ଦୁର୍ଘଟଣା ମାମଲାରେ ଜାମିନ ମିଳିଲା ମହିଳାଙ୍କୁ

ସାଂସଦଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ବିଏମଡବ୍ଲ୍ୟୁ ଦୁର୍ଘଟଣା ମାମଲାରେ ଜାମିନ ମିଳିଲା ମହିଳାଙ୍କୁ

ପୁଣେ: ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ଗାଡ଼ି ଚଢ଼ିଗଲା ଚେନ୍ନାଇରେ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଶୋଇଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ । ତେବେ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିବାରୁ ସାଂସଦଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହିଟ୍-ରନ୍ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଥିଲା। ସେ ଜଣେ ଚିତ୍ରକରଙ୍କ ଉପରେ ବିଏମଡବ୍ଲୁ ଚଳାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ପୁରୁଷ ଜଣକ ସାଂସଦଙ୍କ ଝିଅର ଗାଡି ଆଘାତରେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେହି ମାମଲାରେ ଏବେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଜାମିନ ମିଳିଛି। ସୋମବାର ରାତିରେ ୱାଇଏସ୍‌ଆର୍‌ କଂଗ୍ରେସ ପାର୍ଟି ରାଜ୍ୟସଭା ସାଂସଦ ବିଡା ମସ୍ତାନ ରାଓଙ୍କ ଝିଅ ମାଧୁରୀ ଜଣେ ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ବିଏମଡବ୍ଲୁ ଚଳାଉଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା ‌ ଯେ ଚେନ୍ନାଇର ବେସାଣ୍ଟ ନଗରରେ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଶୋଇଥିବା ୨୪ ବର୍ଷିୟ ଚିତ୍ରକାର ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଉପରେ ସେ କାର ଚଳାଇଥିଲେ। ପୁଣେ ପୋର୍ସେ ଦୁର୍ଘଟଣାର କଥା ମନରୁ ନଲିଭୁଣୁ ଆଉ ଏକ ଦୁର୍ଘଟଣା ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି।

ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମାଧୁରୀ ତୁରନ୍ତ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ କାରରୁ ଓହ୍ଲାଇ ଦୁର୍ଘଟଣା ପରେ ଏକାଠି ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିଥିଲେ। ସେ ମଧ୍ୟ କିଛି ସମୟ ପରେ ଚାଲିଗଲେ। ଭିଡରୁ କିଛି ଲୋକ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଆହତ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା।
ସୂର୍ଯ୍ୟ ଆଠ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ତଥା ତାଙ୍କ କଲୋନୀର ଲୋକମାନେ ପୁଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ପୁଲିସ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ ଯାଞ୍ଚ କଲା, ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ କାରଟି ବିଏମଆର (ବିଡା ମସ୍ତାନ ରାଓ) ଗୋଷ୍ଠୀର ଏବଂ ପୁଡୁଚେରୀରେ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି। ତା’ପରେ ମାଧୁରୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking