30.1 C
Bhubaneswar
Sunday, July 3, 2022
Homeଦେଶ ବିଦେଶନାଁ ଲେଖନ୍ତୁ ମାଗଣା ବିଦ୍ୟୁତ୍ ପାଆନ୍ତୁ

ନାଁ ଲେଖନ୍ତୁ ମାଗଣା ବିଦ୍ୟୁତ୍ ପାଆନ୍ତୁ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ନୂଆ ଅଭିଯାନ । ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ସମାଜବାଦି ପାର୍ଟି ୩୦୦ ୟୁନିଟ୍ ମାଗଣା ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିଛି । ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ରାଜନୀତି ବେଶ ସରଗରମ ହେବାରେ ଲାଗୁଛି । ଆସନ୍ତାକାଲିଠାରୁ ଏହି ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ ହେବ ବୋଲି ସପା ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଅଖିଳେଶ ଯାଦବ କହିଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ମାଗଣା ବିଦ୍ୟୁତ ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ସପା ପାର୍ଟି ଦେଇଥିବା ଫର୍ମରେ ସେମାନଙ୍କ ନାମ ଲେଖିବା ଉଚିତ୍ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଅଖିଳେଶ ଯାଦବ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୟୁପି ସରକାର ଗତ ୩ରୁ ୪ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ବିଦ୍ୟୁତ ବିଲ ପଠାଉ ନାହାଁନ୍ତି । ବିଲ୍ ଏଥିପାଇଁ ପଠାଉନାହାଁନ୍ତି କାରଣ, ରାଶି ପରିମାଣ ଅଧିକ ରହିଛି ।

ସରକାରଙ୍କୁ ଜଣାଅଛି ଯଦି ବିଲ ପଠାଯିବ, ତେବେ ସାଧାରଣ ଲୋକ ଏହାର ଜବାବ ଦେବେ । ସେହିପରି ଏଥର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ୪୦୦ ସିଟରେ ଆଗୁଆ ରହିବ । ବିଦ୍ୟମାନ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ସହିତ ଏହି ନା ସମାନ ନାମ ହେବା ଉଚିତ୍ । ଅଖିଳେଶ ଯାଦବ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ କହିଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନଙ୍କର ସଂଯୋଗ ଅଛି କିମ୍ବା ଯେଉଁମାନେ ସଂଯୋଗ ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ତୁରନ୍ତ ଫର୍ମ ପୁରଣ କର । ଏହି ଫର୍ମରେ, ସମାନ ନାମ ଲେଖନ୍ତୁ ଯାହା ନାଁରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ବିଲ୍ ଆସେ । ଏହି ଅଭିଯାନ କେବଳ ୩୦୦ ୟୁନିଟ୍ ମାଗଣା ବିଦ୍ୟୁତ୍ ପାଇଁ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking