29.1 C
Bhubaneswar
Saturday, April 13, 2024
Homeଦେଶ ବିଦେଶବୁଲା କୁକୁରଙ୍କ ଆତଙ୍କ; ୭ ବର୍ଷର ନିରୀହ ଶିଶୁକୁ ଝୁଣିଝୁଣି ମାରିଦେଲେ

ବୁଲା କୁକୁରଙ୍କ ଆତଙ୍କ; ୭ ବର୍ଷର ନିରୀହ ଶିଶୁକୁ ଝୁଣିଝୁଣି ମାରିଦେଲେ

ଲକ୍ଷ୍ନୌ: ୟୁପିର ମୁଜାଫରନଗରରେ ଜଣେ ଶିଶୁର ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଯେଉଁଠି କିଛି ବୁଲା କୁକୁର ଜଣେ ୭ବର୍ଷର ନିରୀହ ଶିଶୁକୁ କାମୁଡ଼ି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ଏହି ଦୁଃଖଦ ଘଟଣାରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା ନିରୀହ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନାମ ଦେବ । ଜୋ ତାଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ଫାର୍ମକୁ ଯାଉଥିଲେ । ଏହାପରେ ବୁଲା କୁକୁରଦେବଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ଦେବଙ୍କର ଦୁଃଖଦ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା । ଦେବ ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ର ଥିଲେ । ଯାହାର ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପରିବାରରେ ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି ।

ଏହି ଘଟଣା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ବି ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି । ମୃତକର ଦାଦା ଅଜିତ କୁମାର କହିଛନ୍ତି, ବୁଲା କୁକୁରଙ୍କ ଆକ୍ରମଣରେ ଦେବର ମୃତ୍ୟୁ ହେବା ପରେ ଅଞ୍ଚଳରେ ଆତଙ୍କର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । ବୁଲା କୁକୁରଙ୍କ ଆତଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଏବେ ସମସ୍ତେ ବ୍ୟସ୍ତ । ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗ ଓ ବାବାଙ୍କ ସହ ଫାର୍ମକୁ ଯାଉଥିବା ୭ବର୍ଷର ଦେବ କୁମାରଙ୍କୁ ବୁଲା କୁକୁର ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା । ରାସ୍ତାରେ ବୁଲା କୁକୁରମାନେ ୭ବର୍ଷର ଦେବଙ୍କୁ ପିଟି ପିଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ପରିବାର ଲୋକେ ଜାଣିବା ପରେ ଦେବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ପରିବାରରେ ହଇଚଇ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିଲା । ଦେବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଗାଁ ମୁଖ୍ୟ ସହେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଓ ପରିବାର ଲୋକେ ବୁଲା କୁକୁରଙ୍କୁ ସାବାଡ୍ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରଶାସନ ନିକଟରେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking