33.1 C
Bhubaneswar
Wednesday, February 28, 2024
Homeଦେଶ ବିଦେଶଖାଦ୍ୟ ଡେଲିଭରି କରିବାକୁ ଆସି ଚପଲ ଚୋରି କଲେ ଡେଲିଭରି ବୟ

ଖାଦ୍ୟ ଡେଲିଭରି କରିବାକୁ ଆସି ଚପଲ ଚୋରି କଲେ ଡେଲିଭରି ବୟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଜିକାଲିର ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଅନଲାଇନ ଡେଲିଭରି ଉପରେ ନିର୍ଭର କରୁଛନ୍ତି | କୌଣସି ସାମଗ୍ରୀ ହେଉ ବା ଖାଦ୍ୟ ଅନଲାଇନ ଅର୍ଡର କରାଯାଉଛି | ବିଶେଷ କରି ଲୋକଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ସହ ବିତରଣ ଆପ୍ ଏବଂ ପ୍ଲାଟଫର୍ମଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ସେବା ଯୋଗାଇବା ସହ ଭଲ ଆୟ କରୁଛନ୍ତି | ତେବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏବେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବାବେଳେ ବିତରଣ କମ୍ପାନୀର ଜଣେ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ବିଶ୍ୱସନୀୟତା ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଭିଡିଓରେ, କମ୍ପାନୀରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଜଣେ ବିତରଣ ଏଜେଣ୍ଟ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ଦ୍ୱାରରୁ ଜୋତା ଚୋରି କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।ଫୁଡ ଡେଲିଭରି କମ୍ପାନୀର ଜଣେ ଏଜେଣ୍ଟ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ପ୍ୟାକେଟ ଦେବା ପରେ ତାଙ୍କ ଘର ବାହାରୁ ଜୋତା ଚୋରି କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏହା ହେଉଛି ଏକ ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ, ଯାହାକୁ କ୍ୟାପଟେନ ମୋନିକା ଖାନ୍ନା ନାମକ ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ୟୁଜର୍ସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଡେଲିଭରି ଏଜେଣ୍ଟ ରାତି ୮ଟା ସମୟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ​​| ଏହାପରେ ପାର୍ସଲ ଦେବାପରେ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ | କିଛି ସମୟ ପରେ ଡେଲିଭରି ଏଜେଣ୍ଟ ପୁଣି ଫେରିଥିଲେ ଓ ଜ୍ୟାକେଟ୍ ଖୋଲି ଘର ବାହାରେ ରଖାଯାଇଥିବା ଜୋତାକୁ ଲୁଚାଇ ନେଇଯାଇଥିଲେ |

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking