15.1 C
Bhubaneswar
Tuesday, December 12, 2023
Homeଖେଳଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ଟି-୨୦ ସିରିଜ; ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ନେତୃତ୍ୱ ନେବେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ଟି-୨୦ ସିରିଜ; ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ନେତୃତ୍ୱ ନେବେ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନଭେମ୍ବର ୨୩ରୁ ବିଶାଖାପାଟଣାରେ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ବିପକ୍ଷ ୫ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି-୨୦ ସିରିଜ ପାଇଁ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି । ଡିସେମ୍ବର ୩ ତାରିଖରେ ବାଙ୍ଗାଲୋରରେ ଶେଷ ହେବାକୁ ଥିବା ୫ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଭିଭିଏସ୍ ଲକ୍ଷ୍ମଣ ମୁଖ୍ୟ କୋଚ୍ ରହିବେ । ଏହି ସିରିଜ ପାଇଁ ଘୋଷିତ ଦଳରେ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡରେ ଖେଳିଥିବା ଦଳର ଅଧିକାଂଶ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ବଜାୟ ରଖାଯାଇଛି । ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଅଧିନାୟକ ଥିବା ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରାଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ ଦିଆଯାଇଛି ।

ବିଶ୍ୱକପ୍ ଦଳରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଥିବା ପ୍ରସିଦ୍ଧ କ୍ରିଷ୍ଣା ଏହି ଶୃଙ୍ଖଳାରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି । ସୋମବାର ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ଭେଟିଥିବା ଚୟନକର୍ତ୍ତାମାନେ ଶ୍ରେୟସ ଆୟରଙ୍କୁ ଅଧିନାୟକ କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବିଚାର କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏସିଆ କପରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଗତ କିଛି ମାସ ଧରି ସେ ନେଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଯୋଗୁଁ ଆୟର ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିରୁ ଓହରିଥିଲେ । ଭାରତୀୟ ଦଳର କୋଚ୍ ରାହୁଲ ଦ୍ରାବିଡ଼ ତିନି ମାସର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ବିଶ୍ରାମ ନେବା ପରେ ଲକ୍ଷ୍ମଣଙ୍କୁ କୋଚ୍ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି କରାଯାଉଛି । ଏହାବ୍ୟତୀତ ବୈଷୟିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକାଳ କେବଳ ବିଶ୍ୱକପ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିଥିଲା । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଶ୍ୱକପ୍ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ଉପରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ସମୟ ମିଳିଲା ନାହିଁ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking