19.1 C
Bhubaneswar
Tuesday, January 25, 2022
Homeଦେଶ ବିଦେଶ୩୨ ଏମପି ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ବିଶିଷ୍ଟ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏସ୨୧ ଏଫଇ ୫ଜି ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ

୩୨ ଏମପି ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ବିଶିଷ୍ଟ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏସ୨୧ ଏଫଇ ୫ଜି ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏସ୨୧ ଏଫଇ ୫ଜି  ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ଭାରତରେ ସୋମବାର ଲଂଚ ହୋଇଛି । ଏହି ନୂଆ ସାମସଙ୍ଗ ଫୋନ ଗାଲାକ୍ସି ଏସ୨୦ ଏଫଇ ୫ଜିର ସକ୍ସେସର, ଯାହାକୁ ଗତ ବର୍ଷ ଲଂଚ କରାଯାଇଥିଲା । ସେହିପରି ରେଗୁଲାର ଗାଲାକ୍ସ ଏସ୨୧ ଫୋନର ଏହା ପରିବର୍ତିତ ରୂପ । ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ଟ୍ରିପଲ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ ରହିଛି । ଏହାସହିତ ୧୨୦ ହର୍ଜ ରିଫ୍ରେଶ ରେଟ ଏମୋଲେଡ ଡିସପ୍ଲେ ରହିଛି । ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏସ୨୧ ଏଫଇ ୫ଜି ଫୋନର ଭାରତୀୟ ଭାରିଏଣ୍ଟ ଏକ୍ସିନଓ ୨୧୦୦ ପ୍ରୋସେସର ସହିତ ଆସେ ଏବଂ ଏଥିରେ ୪ କଲର ଅପ୍ସନ ବି ରହିଛି । ଗାଲାକ୍ସି ଏସ୨୧ ଏଫଇ ୫ଜି ଫୋନର ଟକ୍କର ଭାରତୀୟ ମାର୍କେଟରେ ୧ପ୍ଲସ୯ ଓ ଆସସ ଆରଓଜି ଫୋନ ୫ ସହ ହେବ ।
ଭାରତରେ ଏହି ଫୋନର ମୂଲ୍ୟ ୫୪୯୯୯ ଟଙ୍କା ରହିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ୧୨୮ ଜିବି ଷ୍ଟୋରେଜ ଭାରିଏଣ୍ଟ ମିଳିଥାଏ । ସେହିଭଳି ଫୋନର ୨୫୬ ଜିବି ଷ୍ଟୋରେଜ ଭାରିଏଣ୍ଟର ମୂଲ୍ୟ ୫୮୯୯୯ ଟଙ୍କା ରହିଛି । ଏହି ଫୋନ ଗ୍ରାଫାଇଟ, ଲାଭେଣ୍ଡର, ଅଲିଭ ଓ ହ୍ୱାଇଟ କଲର ଅପ୍ସନରେ ଲଂଚ ହୋଇଛି ଓ ଏହାର ସେଲ ଆମାଜନ, ସାମସଙ୍ଗ.କମ ଓ ଲିଡିଂ ଅନଲାଇନ ପୋର୍ଟାଲରେ ୧୧ ଜାନୁୟାରୀରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ।
ଲଂଚ ଅଫର କଥା ଯଦି କହିବା, ତେବେ ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏସ୨୧ ଏଫଇ ୫ଜି ଫୋନରେ ଏଚଡିଏଫସି ବ୍ୟାଙ୍କ କାର୍ଡ ଟ୍ରାନ୍‌ଜାକ୍ସନରେ ୫ ହଜାର ଟଙ୍କା କ୍ୟାସବ୍ୟାକ ମିଳୁଛି । ଯାହାପରେ ଫୋନ ମୂଲ୍ୟ ୪୯୯୯୯ ଟଙ୍କା ରହିବ । କମ୍ପାନୀ ନିଜ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛି ଯେ, ଏହି କ୍ୟାସବ୍ୟାକ ଅଫର ୧୭ ଜାନୁୟାରୀ ଯାଏଁ ରହିବ । ଫୋନରେ ୧୨୮ ଜିବି ଓ ୨୫୬ ଜିବି ଷ୍ଟୋରେଜ ରହିଛି । କନେକ୍ଟିଭିଟିରେ ୫ଜି, ୪ଜି ଏଲଟିଇ, ୱାଇଫାଇ୬, ବ୍ଲୁଟୁଥ, ଜିପିଏସ/ଏ ଜିପିଏସ ଓ ୟୁଏସବି ଟାଇପ ସି ପୋର୍ଟ ବି ସାମିଲ ରହିଛି । ଫୋନକୁ ବଡ ସ୍କ୍ରିନରେ କନେକ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ଏଥିରେ ୱେୟାରଲେସ ଡେକ୍ସ ସପୋର୍ଟ ଦିଆଯାଇଛି । ଫୋନ ଆଇପି୬୮ ରେଟିଂ ସହ ଆସିଛି । ଏଥିରେ ୪୫୦୦ ଏମଏଏଚ ବ୍ୟାଟେରୀ ରହିଛି, ଯାହା ୨୫ ୱାଟ ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜିଂ କରିପାରେ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking