19.1 C
Bhubaneswar
Tuesday, January 25, 2022
Homeଅପରାଧଜଣେ ନାବାଳକ ଏକ ଆଦିବାସୀ ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମିଶି ଛିଡାହୋଇ ରହିଥିବା ବସ...

ଜଣେ ନାବାଳକ ଏକ ଆଦିବାସୀ ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମିଶି ଛିଡାହୋଇ ରହିଥିବା ବସ ଭିତରକୁ ଟାଣିନେଇ ବଳାତ୍କାର କରିଛି

ଗୁଜୁରାଟ: ଜଣେ ନାବାଳକ ଏକ ଆଦିବାସୀ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର 16 ବର୍ଷର ବାଳିକାକୁ ଦୁଇ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହଯୋଗ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକ ଦୁଇ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏକ ପାର୍କିଂ ବସ୍ ଭିତରକୁ ଟାଣି ନେଇ ସ୍ଥିର ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲା । ଏହି ମାମଲାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳକକୁ ଅଟକ ରଖାଯାଇଥିବାବେଳେ ଅପରାଧ ଘଟାଇଥିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିବା ତାଙ୍କର ଦୁଇ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରଖୀଛି।

ମାମଲାର ବିବରଣୀ ଅନୁଯାୟୀ, ଜାନୁଆରୀ ୨ରେ ଗୁଜୁରାଟର ଭଦୋଦରାସ୍ଥିତ ନୂଆ ଭିଭିଆଇପି ରୋଡ୍ ଅଞ୍ଚଳରେ ଏହି ଅପରାଧ ଘଟିଥିଲା। ରାତି ପ୍ରାୟ 8 ଟା ବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏବଂ ତାର  ଦୁଇ ସହଯୋଗୀ ନାବାଳିକାକୁ ରାସ୍ତାରେ ଅଟକି ରହିଥିବା ଏକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ବସ୍ ଭିତରକୁ ଟାଣି ନେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ସହଯୋଗୀମାନେ ବସ କବାଟ ବନ୍ଦ କରି ତାଲା ପକାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଦିବାସୀ ଝିଅକୁ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଥିଲେ। ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏହି ଅପରାଧ ବିଷୟରେ କାହାକୁ ପ୍ରକାଶ ନକରିବାକୁ ଆଦିବାସୀ ଝିଅଟିକୁ ମଧ୍ୟ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ।

ଏହି ଅପରାଧ ପରେ ନାବାଳିକା ଜଣକ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ସ୍ଥିତ ନିଜ ଗାଁ କୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ। ତେବେ ଝିଅର ମାମୁଁ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପରେ ପୋଲିସ ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ଭାରତୀୟ ପେନାଲ କୋଡ (ଆଇପିସି) ଏବଂ ଶିଶୁମାନଙ୍କୁ ଯୌନ ଅପରାଧରୁ ସୁରକ୍ଷା (POCSO) ଅଧିନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା। ନାବାଳକ ଥିବା ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖାଯାଇଛି। ପଳାଇଥିବା ତାଙ୍କ ସହଯୋଗୀଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଚେଷ୍ଟା ଚଳାଇଛି ।

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking