25.1 C
Bhubaneswar
Saturday, March 2, 2024
Homeଗୋଆ ରାଜନୀତିକଂଗ୍ରେସକୁ ଟାର୍ଗେଟ କଲେ ଟିଏମସି ନେତା ସୁସ୍ମିତା ଦେବ, କହିଲେ ଏମିତି

କଂଗ୍ରେସକୁ ଟାର୍ଗେଟ କଲେ ଟିଏମସି ନେତା ସୁସ୍ମିତା ଦେବ, କହିଲେ ଏମିତି

ଗୋଆ : ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ସୁସ୍ମିତା ଦେବ ବୁଧବାର ଦିନ କଂଗ୍ରେସକୁ ପରୋକ୍ଷ ଭାବରେ କଟାକ୍ଷ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ଦଳ ଗୋଆରେ ବିଜେପି ର ମୁକାବିଲା କରିବା ପାଇଁ ବ୍ୟାପକ ବିପକ୍ଷୀ ଗଠବନ୍ଧନ ବିରୋଧରେ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଏହି ବଡ ଭାଇଙ୍କ ମନୋଭାବରେ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ ।

ବେଙ୍ଗଲରେ ବିଜେପି ବିରୋଧୀ ଭୋଟ୍ କାଟିବାକୁ କଂଗ୍ରେସ ଚେଷ୍ଟା କଲା: ଟିଏମସି

ଗୋଆରେ ତୃଣମୂଳର ସହ-ପ୍ରଭାରୀ ତଥା ରାଜ୍ୟସଭା ସଦସ୍ୟ ସୁସ୍ମିତା କଂଗ୍ରେସର ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷି କହିଥିଲେ ଯେ ଗୋଆରେ ମମତା ବାନାର୍ଜୀଙ୍କ ଦଳ ବିଜେପି ବିରୋଧୀ ଭୋଟ୍ ବାଣ୍ଟୁଛି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଆମେ କଂଗ୍ରେସର ଏହି ତର୍କକୁ ଯିବା, ତେବେ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ବିଜେପି ବିରୋଧୀ ଭୋଟ୍ ମଧ୍ୟ ଭାଗ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛି । ସୁସ୍ମିତା କହିଛନ୍ତି, ଗତଥର ଏକକ ବୃହତ୍ତମ ଦଳ ହୋଇଥିଲେ ହେଁ କାହିଁକି ସରକାର ଗଠନ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ ସେନେଇ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଂଗ୍ରେସ ଗୋଆର ଲୋକଙ୍କୁ ଉତ୍ତର ଦେଇପାରି ନାହିଁ। ଯେତେବେଳେ ତୃଣମୂଳ ଏଠାରେ ପାଦ ଥାପିଲା ଏଠାରେ ଅଭାବ ଥିଲା । ଲୋକମାନେ ବିଜେପି ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ କଂଗ୍ରେସ କୁ ନେଇ ସନ୍ଦେହ ଓ ଆଶଙ୍କା ରେ ଅଛନ୍ତି ।

ଗୋଆର ସମସ୍ତ 40 ଟି ବିଧାନସଭା ଆସନ ପାଇଁ ଭୋଟ୍ ଫେବୃଆରୀ 14 ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଉପାୟ ମାଧ୍ୟମରେ ତୃଣମୂଳ କଂଗ୍ରେସ ଜୋରଦାର ପ୍ରଚାର କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛି । ସୁସ୍ମିତା ଦେବଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଗୋଆର ଲୋକମାନେ ଏପରି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ନେତା ଓ ଦଳ ଚାହାଁନ୍ତି, ଯିଏ କେବେ ନଇଁବା ନାହିଁ ।

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking