ବିହାର ଗସ୍ତରେ ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସଭାପତି ନାଡା

bihar election

ବିହାର : ବିହାର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନାମାଙ୍କନ ଶେଷ ହେବା ପରେ ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସଭାପତି ଜଗତ ପ୍ରକାଶ ନାଡା ରବିବାର ଦିନ ସକାଳେ ପ୍ରାୟ ୧୦ଟାରେ ତାଙ୍କ ଏକ ଦିନିକିଆ ବିହାର ଗସ୍ତରେ ପାଟନା ବିମାନବନ୍ଦରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଜେପି ନାଡା ଏଠାରେ ଅବସ୍ଥିତ ହନୁମାନ ମନ୍ଦିରରେ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ସେ ଜୟ ପ୍ରକାଶ ନାରାୟଣଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତିକୁ ସଜାଇ ଗୟା ଅଭିମୁଖେ ବାହାରିଥିଲେ | ସେ ଗୟାର ଗାନ୍ଧୀ ମଇଦାନରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ସାଧାରଣ ସଭାରେ ସମ୍ବୋଧିତ କରିବେ । ବିହାରରେ ବିଜେପି ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କ ଆଗମନ ବିଜେପିର ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାରର ଆରମ୍ଭ ବୋଲି ଦେଖାଯାଉଛି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କୁ ବିହାର ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସୁଶୀଲ ମୋଦୀ ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ ବିଜେପିର ଅନ୍ୟ ବଡ ନେତା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ, ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା ଏବଂ ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ ସିଂ ମଧ୍ୟ ବିହାରରେ ସାଧାରଣ ସଭା କରିବାକୁ ଯିବେ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । କରୋନା ଜୀବାଣୁ ମହାମାରୀ ମଧ୍ୟରେ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ ଏହି ଅଭିଯାନ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀ ଜାରି କରିଛନ୍ତି। ମହାମାରୀକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ପୂର୍ବ ପରି ବଡ଼ ଧରଣର ପ୍ରଚାର ଏବଂ ସମାବେଶକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ କିଛି ନିୟମ ସହିତ ସମାବେଶ, ସାଧାରଣ ସଭା ଏବଂ ରୋଡ୍ ସୋ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇପାରିବ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here