33.1 C
Bhubaneswar
Monday, June 24, 2024
Homeଦେଶ ବିଦେଶହାର୍ଦ୍ଦିକ-ନତାଶା ଛାଡପତ୍ର ବିବାଦରେ ଚକିତ କରିଛି କ୍ରୁନାଲଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ

ହାର୍ଦ୍ଦିକ-ନତାଶା ଛାଡପତ୍ର ବିବାଦରେ ଚକିତ କରିଛି କ୍ରୁନାଲଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ

କୋଲକାତା: ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ଉପ-ଅଧିନାୟକ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏବଂ ନତାଶା ଷ୍ଟାନକୋଭିକ୍‌ଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ନେଇ ଚାଲିଛି ଚର୍ଚ୍ଚା। ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନତାଶା ଷ୍ଟାନକୋଭିକ୍ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରୁ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ଉପନାମ ହଟାଇ ଏହି ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେମାନଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ଖବର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏବଂ ନତାଶାଙ୍କ ଛାଡପତ୍ର ଖବର ମଧ୍ୟରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଭାଇ କ୍ରୁନାଲ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। କ୍ରୁନାଲଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଚକିତ କରିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଶଂସକମାନେ କ୍ରୁନାଲଙ୍କ ପୋଷ୍ଟକୁ ନେଇ ନିଜ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି। ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ କ୍ରୁନାଲ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଏବଂ ଭାଇ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ପୁଅକୁ କୋଳରେ ଧରିଛନ୍ତି। କ୍ରୁନାଲଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ହାର୍ଦ୍ଦିକଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନତାଶା ମଧ୍ୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ଯାହା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ନିଜସ୍ୱ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଲେଖିଛନ୍ତି, ରିଲାକ୍ସ ଗାଏଜ୍, ଛାଡପତ୍ର ହେଉନାହିଁ ।

ଜୁନ୍ ୨ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଥିବା ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ପାଇଁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଶନିବାର ଆମେରିକା ଯାଇଛି । ଦଳରେ ଅଧିନାୟକ ରୋହିତ ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​କିନ୍ତୁ ଦଳର ଉପ-ଅଧିନାୟକ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା ଏହି ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନ ଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ପାଣ୍ଡ୍ୟାଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମନରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଥିଲା ​। ତେବେ ଅନେକ ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ହାର୍ଦ୍ଦିକ ଏବେ ଲଣ୍ଡନରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେଠାରୁ ସେ ଜୁନ୍ ୧ ସୁଦ୍ଧା ସିଧାସଳଖ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଯୋଗଦେବେ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking