27.1 C
Bhubaneswar
Sunday, June 26, 2022
Homeମନୋରଞ୍ଜନବଲିଉଡରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ନାତି ଆର୍ଯ୍ୟମାନ

ବଲିଉଡରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ନାତି ଆର୍ଯ୍ୟମାନ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ବବି ଦେଓଲ ତାଙ୍କ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ‘ଆଶ୍ରମ ୩’କୁ ନେଇ ଆଜିକାଲି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ଲୋକମାନେ ‘ଆଶ୍ରମ’ରେ ବବି ଦେଓଲଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି। ୱେବ୍ ସିରିଜର ଚତୁର୍ଥ ଭାଗ ଅର୍ଥାତ୍ ‘ଆଶ୍ରମ ୪’ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ରିଲିଜ୍ ହେବ। ଏହି ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ସହିତ ବବି ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ ‘ଆପନେ ୨’ରେ ଭାଇ ସନ୍ନି ଦେଓଲ୍ ଏବଂ ପୁତୁରା କରନ ଦେଓଲଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିବେ। ନିକଟରେ ସେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟମାନଙ୍କ ବଲିଉଡ ଡେବ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହିଛନ୍ତି।

ବବି ଦେଓଲଙ୍କ ବଡ ଭାଇ ସନ୍ନି ଦେଓଲଙ୍କ ପୁଅ କରନ ଦେଓଲ ବଲିଉଡରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ବବି ଦେଓଲଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ଯ୍ୟମାନ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଜେଜେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ସହ ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଦେବେ କି ନାହିଁ  ନିକଟରେ ଅଭିନେତା ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି।

ବବି କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଚାହୁଁଛି ମୋ ପୁଅ ପ୍ରଥମେ ଭଲ ଭାବରେ ପାଠ କରୁ। ପାଠ ପଢିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ କାରଣ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କିଛି ବି ଫିକ୍ସ ହୋଇନଥାଏ। ଅନେକ ଥର ଏପରି ହୋଇଥାଏ ଯେତେବେଳେ ହଠାତ୍ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ତୁମ ବିରୁଦ୍ଧରେ ହୋଇଯାଏ।  ଏହା ପ୍ରଫେସନରେ ରହିବା ଜରୁରୀ ନୁହେଁ, ଏହାକୁ ଆପଣ କେତେବେଳେ ବି କରିପାରିବେ।

ବବି ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ପୁଅ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଠ ପଢୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ୟ ଯେ ସେ ଜଣେ ଅଭିନେତା ହେବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖୁଛନ୍ତି। ଆର୍ଯ୍ୟମାନ ଫିଲ୍ମ ଦେଖନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତି। ସେ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ପୁଅମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking