30.1 C
Bhubaneswar
Sunday, July 3, 2022
Homeଓଡିଶାଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କର କେମିତି କଟିବ, ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

ମେଷ : ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ତାରକା ଉଜ୍ଜଳ ରହିବ । ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବେ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ପୂରଣ ହେବ । ବୁଦ୍ଧିଜୀବିଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ରହିବ । ମହିଳାମାନେ ଗୃହ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ।

ବୃଷ : ଆପଣ କ’ଣ ପାଇଛନ୍ତି । କ’ଣ ହରାଇଛନ୍ତି । ଆଜି ସେହି ଚିନ୍ତାରେ ଅଧିକ ସମୟ କଟିବ । ନିଜର ଦ୍ରବ୍ୟଲାଭ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ନଚେତ ଗୋଟିଏ କଥାରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବ । ରାଜିନୀତିରେ ଆଧିପତ୍ୟ ବଢ଼ିବ । ମହିଳାମାନେ ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି ।

ମିଥୁନ : ଆଜି ଭାଗ୍ୟର ସହଯୋଗ ପାଇବେ । ଦୀର୍ଘଦିନର ଅଟକିଥିବା କାମ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ । ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଯାତ୍ରାରେ ଯିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବେ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଭଲ ପଢ଼ାପଢ଼ି କରିପାରନ୍ତି ।

କର୍କଟ : ଆଜି ସତସଙ୍ଗରେ ସମୟ ବିତିବ । ପତ୍ନୀଙ୍କ ଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ । ଲାଗି ରହିଥିବା ବିବାଦ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ଯିବ । ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି ।

ସିଂହ : ପ୍ରଭୁଙ୍କ ଆରାଧନାରେ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ମିଳିବ । ଧର୍ମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଲୋକଙ୍କୁ ବୁଝାଇବେ । ସାଧୁସନ୍ଥଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ବଢ଼ିବ । ଚାକିରୀରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବେ । କର୍ତୃପକ୍ଷ ଆପଣଙ୍କୁ ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ କହିବେ । ମହିଳାମାନେ ରାଜନୈତିକ ରାଗ ନେଇପାରନ୍ତି ।

କନ୍ୟା : ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖରେ ମଧୁର ବାତାବରଣ ରହିବ । ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବେ । କୌଣସି ବିବାଦରେ ପସନ୍ତୁ ନାହିଁ । ନେତା ଆପଣଙ୍କୁ ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଅର୍ପଣ କରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ବହୁତ ଆରାମରେ ରହିବେ ।

ତୁଳା : ସାରାଦିନ ସ୍ମୃତିଶୀଳ ରହିବେ । ରାଜନୀତିରେ ସୀମା ବଢ଼ାଇବେ । ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ଘନିଷ୍ଠତା ବଢ଼ିବ । ବ୍ୟବସାୟରୁ ପ୍ରଚୁର ଲାଭ ପାଇବେ । ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତି ନେଇପାରନ୍ତି । ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ କରିବେ ।

ବିଛା : ଆପଣ ଜଉ କାମ ଠିକ ଭାବେ କରିବେ ସେ କାମ ହେବ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଧାର ହେବ । ଶତ୍ରୁକୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ । ପରିବାର ଠାରୁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ହସଖୁସିରେ ସମୟ କାଟିବେ ।

ଧନୁ : ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହେବାର ଜଣାଯାଏ । ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ପନ୍ଥା ଅବଲମ୍ବନ କରି ଲାଭବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ । ପାରିବାରି ଶାନ୍ତି ମିଳିବ ।

ମକର : କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ହୋଇପାରେ । ଦେହ ଭଲ ରହିବ । ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଃଖ ଦେଇପାରେ । ପ୍ରଶଂସିତ ହେବାର ସୂଚନା ମିଳୁଛି ।

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ତରବରିଆ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଠିକ୍ ହେବ ନାହିଁ । ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ଆରୋଗ୍ୟ ପାଇଁ ଭଗବାନଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରିବେ । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥାରେ ପଡ଼ି ଅଧିକ କାମରେ ହାତ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ମୀନ : ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା କାମରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଆଜିର ଦିନଟି ଆନନ୍ଦ ଉଲ୍ଲାସରେ ସମୟ କଟିବ । ସାମନ୍ୟ ଶାରିରୀକ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ବିଦ୍ୟା ଦିଗରେ ଅରାଗେଇବେ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking