28.1 C
Bhubaneswar
Sunday, July 21, 2024
Homeବଲିଉଡବ୍ୟବସାୟୀ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ପୁଅଙ୍କ ବିବାହ ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭ

ବ୍ୟବସାୟୀ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ପୁଅଙ୍କ ବିବାହ ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପଳାତକ ବ୍ୟବସାୟୀ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟାଙ୍କ ପୁଅ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମାଲ୍ୟା ତାଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ଦିନର ପ୍ରେମିକା ଜସ୍ମିନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟରେ ମାଲ୍ୟା ଜସ୍ମିନଙ୍କ ସହ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ “ବିବାହ ସପ୍ତାହ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।” ଫଟୋରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଏକ ଫୁଲର ଫ୍ରେମ ଭିତରେ ଆଲିଙ୍ଗନ ଏବଂ ଫଟୋ ପାଇଁ ପୋଜ୍ କରୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ହାଲୋଏନ୍ ରେ ୨୦୨୩ ମସିହାରେ ଜୁନିୟର୍‌ ମାଲ୍ୟା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ। ପୂର୍ବତନ ମଡେଲ୍ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହାଲୋଏନ୍ ପୋଷାକରେ ଏକ ଯୁଗଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରି ଏହି ଖବର ସେୟାର କରିଥିଲେ। ପୂର୍ବତନ ଅଭିନେତା ତଥା ମଡେଲ ମାଲ୍ୟା ମାନସିକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଦୁଇଟି ପୁସ୍ତକ ଲେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଯୁବକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମାନସିକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନତା ପାଇଁ ଜଣେ ଓକିଲ ମଧ୍ୟ। ତାଙ୍କର ଏକ ପୁସ୍ତକରେ ତାଙ୍କ ନିଜର ମାନସିକ ଅସୁସ୍ଥତାର ଯାତ୍ରା ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି। ସେ ପ୍ରଥମେ ଆଇପିଏଲ୍ ଟିମ୍ ରୟାଲ୍୨୦୧୩” ରେ ବିଚାରପତି ଭାବରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ।
ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମାଲ୍ୟା କାଲିଫର୍ନିଆର ଲସ୍ ଆଞ୍ଜେଲସରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଲଣ୍ଡନ ଏବଂ ୟୁଏଇରେ ବଢ଼ିଥିଲେ। ସେ ୱିଲିଙ୍ଗ୍‌ଟନ୍‌ କଲେଜ ଏବଂ ଲଣ୍ଡନର କୁଇନ୍‌ ମେରି ୟୁନିଭରସିଟିରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ରୟାଲ୍ ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ୍ ସ୍କୁଲ୍ ଅଫ୍ ସ୍ପିଚ୍ ଏବଂ ଡ୍ରାମାରେ ପଢ଼ିଥିଲେ। ନାଟକ ବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ସ୍ନାତକ ହାସଲ କରିବା ପରେ ମାଲ୍ୟା ଜଣେ ମଡେଲ ଏବଂ ଅଭିନେତା ଭାବରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ସେ ସେକ୍ସ କମେଡି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ବ୍ରାହ୍ମଣ ନମନ’ ସମେତ ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଟେଲିଭିଜନ ସୋ’ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking