37.1 C
Bhubaneswar
Saturday, April 20, 2024
Home1) ତ୍ରିପୁରା ବିଧାନସଭାତ୍ରିପୂରାବାସୀଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଲେ ସିଏମ୍ ମାଣିକ ସାହା

ତ୍ରିପୂରାବାସୀଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଲେ ସିଏମ୍ ମାଣିକ ସାହା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ:ନାଗାଲାଣ୍ଡ ଏବଂ ତ୍ରିପୁରାରେ ବିଜେପି ମିଳିତ ମଞ୍ଚ ଜିତିଛି, ଏନପିପି ମେଘାଳୟର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଦଳ ହୋଇଛି
ବିଜେପିର ବିଜୟ ସମ୍ପର୍କରେ ରାଜନାଥ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ପ୍ରତିରକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ ରାଜନାଥ ସିଂ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ଉତ୍ତର ପୂର୍ବରେ ବହୁତ ସଫଳତା ପାଇଛି। ଆସନ୍ତା ନିର୍ବାଚନରେ କର୍ଣ୍ଣାଟକରେ ବିଜେପି ଦୁଇଟି ତୃତୀୟ ସଂଖ୍ୟାଗରିଷ୍ଠତା ପାଇବ। କଂଗ୍ରେସ ସିଧାସଳଖ ମୋଦୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କହିଛି। ମେଘାଳୟରେ ମଧ୍ୟ ବିଜେପି ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛି।ବିଜୟ ଉପରେ ତ୍ରିପୁରା ସିଏମ ମାଣିକ ସାହାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ତ୍ରିପୁରାର ସିଏମ ମାଣିକ ସାହା କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଜେପିକୁ ଏକ ବଡ଼ ବିଜୟ ମିଳିଛି, ଏଥିପାଇଁ ମୁଁ ତ୍ରିପୁରାବାସୀଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଉଛି। ଆଜି ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଭୋଟ୍ ଗଣତି ସମାପ୍ତ ହେଲା ଜ୍ଝ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଆମେ ନିର୍ବାଚନ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛୁ ଏବଂ ଆଜି ଆମେ ଜିତିଛୁ, ଏଥିପାଇଁ ମୁଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛି।ମୋ ଦଳ ଏନଡିଏ – ରାମଦାସ ଆଥୱାଲେଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ ଜ୍ଝରିପବ୍ଲିକାନ୍ ପାର୍ଟି ୨ ଟି ସିଟ୍ ଜିତିବା ପରେ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ରାମଦାସ ଆଥୱାଲେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନାଗାଲାଣ୍ଡରେ ମୋ ଦଳର ଦୁଇ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଜିତିଛନ୍ତି। ଯଦି ଅଧିକ ଲୋକ ବିଜୟୀ ହୋଇ ବାହାରକୁ ଆସନ୍ତି, ତେବେ ମୋର ଦଳ ସେଠାରେ ଥିବା ଏନଡିଏକୁ ସମର୍ଥନ କରିବ ଏବଂ ରିପବ୍ଲିକାନ୍ ପାର୍ଟି ମଧ୍ୟ କ୍ଷମତାରେ ଅଂଶୀଦାର ହେବ । ମୁଁ ବିଜେପି ସଭାପତି ଜେ। ମୁଁ ମଧ୍ୟ ନାଡା ଏବଂ ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ ସାଣ୍ଟୋଶଙ୍କ ସହ କଥା ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଯାହା ଦ୍ୱାରା ରିପବ୍ଲିକାନ୍ ପାର୍ଟି କ୍ଷମତାର ଅଂଶ ପାଇବ।
ଅଗରତାଲାର ବିଜେପି କାର‌୍ୟ୍ୟାଳୟରେ ଉତ୍ସବ ଆରମ୍ଭ ।
ତ୍ରିପୁରା: ରାଜ୍ୟର ମୋଟ ୬୦ ଟି ଆସନ ମଧ୍ୟରୁ ୧୫ ଟି ଜିତିଛି ଏବଂ ୧୮ ରେ ଆଗୁଆ ରହିଥିବାରୁ ଅଗରତାଲାର ବିଜେପି କାର‌୍ୟ୍ୟାଳୟରେ ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରାଯାଇଛି। ଏହି କାର‌୍ୟ୍ୟକ୍ରମରେ ସିଏମ ମାଣିକ ସାହା, ପୂର୍ବତନ ସିଏମ ତଥା ଦଳର ସାଂସଦ ବିପଲବ୍ ଦେବ ଏବଂ ଦଳର ନେତା ସମ୍ବିଟ ପାଟ୍ରା ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking