25.1 C
Bhubaneswar
Friday, February 23, 2024
Homeମନୋରଞ୍ଜନଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଝିଅ ଦେବୀଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କଲେ ବିପାଶା ବାସୁ

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଝିଅ ଦେବୀଙ୍କ ଫଟୋ ସେୟାର କଲେ ବିପାଶା ବାସୁ

ମୁମ୍ବାଇ : ବିପାଶା ବସୁ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । କ୍ରିସ୍‌ମାସ ଅବସରରେ ବିପାଶା ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଦେବୀଙ୍କ ଚେହେରା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଇଛନ୍ତି । ଦେବୀଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖି ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ କ୍ୟୁଟ୍‌ନେସ୍‌ରେ ପାଗଳ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ବିପାଶା ନଭେମ୍ବର ୧୨,୨୦୨୨ରେ ଦେବୀଙ୍କୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ । ଏବେ ବିପାଶାଙ୍କ ଝିଅଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପାରେ, ଫ୍ୟାନ୍ସ ଦେବୀଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା ନକରି ରହିପାରୁନାହାଁନ୍ତି ।ଗତ ବର୍ଷ ବିପାଶା ବସୁ ଏବଂ କରଣ ସିଂ ଗ୍ରୋଭର ପିତାମାତା ହୋଇଥିଲେ । ଦେବୀଙ୍କ ଜନ୍ମ ପରଠାରୁ ବିପାଶାଙ୍କ ପରିବାରରେ ଏହା ମୁଖ୍ୟ ଖବର ହୋଇଥିଲା । ଏହି ବର୍ଷ ଦେବୀ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଜନ୍ମଦିନ ଦୀପାବଳିରେ ପାଳନ କରିଥିଲେ । ଏହା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଭାବିଥିଲେ ଯେ ବିପାଶା ଏବଂ କରଣ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ନିଜ ଝିଅର ଚେହେରା ଦେଖାଇବେ କିନ୍ତୁ ଏପରି ହୋଇନଥିଲା । ହେଲେ କ୍ରିସ୍‌ମାସ ଦିନ ସେମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇଛି ।ବିପାଶା ବସୁ କ୍ରିସ୍‌ମାସରେ ଦେବୀଙ୍କ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଏକ ସାଇଟ୍‌ ଚେହେରା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି । ଲାଲ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ଏବଂ ହେୟାରବ୍ୟାଣ୍ଡରେ ଦେବୀ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି । ଫଟୋ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ବିପାଶା ଲେଖିଛନ୍ତି, ଏହି କ୍ରିସ୍‌ମାସ ସାନ୍ତାଙ୍କର ଜଣେ ନୂତନ ସହାୟକ ଅଛନ୍ତି ଯିଏ ତାଙ୍କ ସହ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଏବଂ ଭଲ ପାଇବାର ଉପହାର ଆଣିଛନ୍ତି ।ଦେବୀଙ୍କ ଚେହେରା ଦେଖି ଫ୍ୟାନ୍ସ ନିଜକୁ ଅଟକାଇ ପାରିଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ବିପାଶାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଏକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଲାଇନ୍ ଯୋଡିଥିଲେ । କିଛି ପ୍ରଶଂସକ ଦେବୀଙ୍କୁ କରଣଙ୍କ କପି ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି । ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଛନ୍ତି, ପାପାଙ୍କ କପି । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଥିଲେ, ବାର୍ବି ଡଲ୍ । ସେହି ପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଆମର ଛୋଟ ସାନ୍ତା । ଏହି ଫଟୋଟି ବିପାଶା ବାସୁଙ୍କ ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟ୍‌ରେ ସେୟାର ହୋଇଛି ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking