25.1 C
Bhubaneswar
Saturday, March 2, 2024
Homeଅପରାଧ72 ବର୍ଷର ବୃଦ୍ଧ ଯେକି ଜଣେ ଲେଖକ ସେ ଏକ ନାବାଳିକାକୁ ଯୌନ ଶୋଷଣ କରିଛନ୍ତି,ଘଟଣା...

72 ବର୍ଷର ବୃଦ୍ଧ ଯେକି ଜଣେ ଲେଖକ ସେ ଏକ ନାବାଳିକାକୁ ଯୌନ ଶୋଷଣ କରିଛନ୍ତି,ଘଟଣା ଜାଣିଲେ ଚକିତ ହୋଇଯିବେ

ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲଜ୍ଜ୍ୟା ଓ ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା 1 ସମାଜର ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ଓ ଆଇନ କାନୁନ ଜାଣିଥିବା ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ଏପରି ହୀନ ଓ ଜଘନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି ଯା ଆପଣ ଭାବିପାରିବେ ନାହିଁ | 72 ବର୍ଷର ବୃଦ୍ଧ ଯେକି ଜଣେ ଲେଖକ ସେ ଏକ ନାବାଳିକାକୁ ଯୌନ ଶୋଷଣ କରିଛନ୍ତି 1

ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗାଡେ ଭେରା ରେଡ୍ଡୀ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଆଇନ ପୁସ୍ତକ ର ଲେଖକ ତଥା ପ୍ରକାଶକ ଅଟନ୍ତି। ସେ ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ 1 ନଚେତ୍ ସେ ନିଜକୁ ହତ୍ୟା କରି ସେମାନଙ୍କୁ ଦାୟୀ କରିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ ।

ଜାନୁଆରୀ 11 ସୋମବାର ଦିନ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଆଖାକୋଣ୍ଡା ପୋଲିସ ଜଣେ 13 ବର୍ଷର ନାବାଳିକାକୁ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଦେବା ଅଭିଯୋଗରେ 72 ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଗାଡେ ଭେରା ରେଡ୍ଡୀ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଆଇନ ପୁସ୍ତକର ଲେଖକ ଏବଂ ପ୍ରକାଶକ ମଧ୍ୟ |

ପୀଡିତାଙ୍କ ମା’ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଘର କାମରେ ସହାୟତା କରିବା ସହିତ ତାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ୱାଚ୍ ଗାର୍ଡ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ।

“ସେପ୍ଟେମ୍ବର 2021 ରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୀଡିତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆସି ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଂଶକୁ ଛୁଇଁ ତାଙ୍କ ସହ ଅସଦାଚରଣ କରିଥିଲେ । ପରେ, ଡିସେମ୍ବରରେ, ପୀଡିତାଙ୍କ ମା’ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଭାଇଙ୍କ ଘରେ ଛାଡି ଦେବା ପରେ ନିଜ ଜନ୍ମସ୍ଥାନକୁ ଚାଲିଯିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ପୁନର୍ବାର ସେମାନଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଇ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଯୌନ ଶୋଷଣ କରିଥିଲା ​​ବୋଲି ରାଧାକୋଣ୍ଡା ପୋଲିସ କହିଛି।

ପରେ ପୀଡିତା ଜଣକ ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ ! ପୀଡିତାଙ୍କ ମା’ ମେରପେଟ ପୋଲିସ ନିକଟକୁ ଯାଇ ଏବିଷୟରେ ଜଣାଇଥିଲେ।

ପୋଲିସ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୀଡିତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ମାମଲା ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଉଥିଲା, ନଚେତ ତାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରାଯାଉଛି କହି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବେ ଓ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ସେମାନେ ଦାୟୀ ରହିବେ ।

ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗାଡେ ଭେରା ରେଡ୍ଡି ଜଣେ 13 ବର୍ଷର ବାଳିକାକୁ ଆକ୍ରମଣ କରି ଯୌନ ଶୋଷଣ କରିବା ଅଭିଯୋଗ ରେ 342, 376 (3), 506 ଏବଂ 201 IPC & Sec 3 & 4 POCSO Act-2012 ଏବଂ Sec 3 (I) (w) & Sec ଧାରାରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି | ମେରପେଟ୍ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନରେ SC / ST (POA) Act-1989 (2015 ରେ ସଂଶୋଧିତ) ର 3 (2) (V) ଭି ମାମଲା ହୋଇଛି |

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking