27.1 C
Bhubaneswar
Friday, August 12, 2022
Homeଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ରାଜନୀତିକୋଡିଏ ବର୍ଷ ଧରି ବିଜେପି, କଂଗ୍ରେସ ଲୋକଙ୍କୁ ଠକିଛନ୍ତି

କୋଡିଏ ବର୍ଷ ଧରି ବିଜେପି, କଂଗ୍ରେସ ଲୋକଙ୍କୁ ଠକିଛନ୍ତି

ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ : ରୁଦ୍ରପୁରରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ଦିଲ୍ଲୀର ଡେପୁଟି ସିଏମ୍ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଲୋକମାନେ ଏକ ସଚ୍ଚୋଟ ଏବଂ ନିରପେକ୍ଷ ସରକାର ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଲୋକମାନେ ପରିବର୍ତ୍ତନର ସଂକଳ୍ପ ନେଇଛନ୍ତି। କୋଡିଏ ବର୍ଷ ଧରି ବିଜେପି, କଂଗ୍ରେସ ଏହି ରାଜ୍ୟବାସୀଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିଛି। ସେ କେବଳ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ବଡ ଘୋଷଣା କରି କ୍ଷମତା ହାସଲ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଭାବନା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିନଥିଲେ। ଏହା ପରିବର୍ତ୍ତନର କାରଣ । ରୁଦ୍ରପୁରରେ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ ପରେ ମନୀଷ ସିସୋଡିଆ ଆଜି ରୁଦ୍ରପୁର ଏବଂ କିଚା ଅଞ୍ଚଳରେ ଦ୍ୱାର ପ୍ରଚାର ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ।

ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ବାଚନ ତାରିଖ ଘୋଷଣା ହେବା ପରେ ଦ୍ରୁତ ପ୍ରଚାରରେ ନିୟୋଜିତ ଥିବା ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ନିଜର ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ କରି ନିର୍ବାଚନୀ ପରିବେଶକୁ ଉତ୍ତପ୍ତ କରିଦେଇଥିବାବେଳେ ଦଳର ତାରକା ପ୍ରଚାରକମାନେ ମଧ୍ୟ ଯାଇଛନ୍ତି। ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଦଳର ଆଦର୍ଶ ବାଣ୍ଟିବା ପାଇଁ ଏବଂ ବିକାଶମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଭୋଟ୍ ଦେବାକୁ ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ନିବେଦନ । ରୁଦ୍ରପୁରରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମନୀଷ ସିସୋଡିଆ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀ ଏକ ଆଦର୍ଶ, ଯେଉଁଠାରେ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଦିଆଯାଇଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପୂରଣ ହୋଇଥିବାବେଳେ କେଜ୍ରିୱାଲ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଲୋକଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ମଧ୍ୟ ପୂରଣ ହେବ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking