29.1 C
Bhubaneswar
Saturday, April 13, 2024
Homeଦେଶ ବିଦେଶ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଲୋନ୍ କରି ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଦେଲେ ଗିଫ୍ଟ; ଶେଷରେ କ’ଣ ହେଲା ଜାଣନ୍ତୁ....

୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଲୋନ୍ କରି ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ଦେଲେ ଗିଫ୍ଟ; ଶେଷରେ କ’ଣ ହେଲା ଜାଣନ୍ତୁ….

ପାଟଣା: ବିହାରର ମୁଜାଫରପୁରରେ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । କାହାଣୀ ଏପରି ଯେ କେବଳ ସାଧାରଣ ଲୋକ ନୁହଁନ୍ତି, ପୋଲିସ ଏହା ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଏଠାରେ ଜଣେ ଯୁବକ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କାର ଏବଂ ଆଇଫୋନ୍ ଭଳି ମହଙ୍ଗା ଉପହାର ଦେଇଛନ୍ତି । ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରିବା ଏବଂ ଚାକିରି ପାଇବା ପରେ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏତେ ବଦଳି ଯାଇଛି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଯୁବକଙ୍କ ଫୋନ ମଧ୍ୟ ଉଠାଉ ନାହାଁନ୍ତି । ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ନମ୍ବର ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଦ୍ୱାରା ବ୍ଲାକଲିଷ୍ଟରେ ପଡିଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ନ୍ୟାୟ ପାଇବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପହଞ୍ଚି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ତାଙ୍କୁ ଫୋନ୍ କରୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ କଲ୍ ରିସିଭ କରୁନାହାଁନ୍ତି । ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଉଦାସୀନତାକୁ ନେଇ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ି ପ୍ରେମିକା ପୋଲିସଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ଲୋଡିଛନ୍ତି । ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ମାମଲା ମୁଶାହରୀ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଆସିଛି ।

ପ୍ରେମିକା ମୁଶାହରୀ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ଏକ ଗାଁର ହୋଇଥିବାବେଳେ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସଦର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ବାସିନ୍ଦା । ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସକୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଆବେଦନରେ ଯୁବକ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା କାର, ଆଇଫୋନ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଜିନିଷର ଇଏମ୍‌ଆଇ ଦେଉଛନ୍ତି । ଯୁବକ ଜଣକ ବି.ଡି କଲେଜର ଆକାଉଣ୍ଟ ବିଭାଗରେ କାମ କରୁଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ପାଟଣାରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଭାଗରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ପୀଡିତା ଯୁବକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଚାରି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ବି.ଡି ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଥିଲେ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେମାନେ ବନ୍ଧୁ ହେଲେ ଏବଂ ପରେ ଦୁହେଁ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆରମ୍ଭ କଲେ । ଏହା ପରେ, ଝିଅଟି ଯୁବକଙ୍କୁ ଯାହା କହିଲା, ସେ ତାକୁ ତାହା କିଣିକି ଦେବ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking