27.1 C
Bhubaneswar
Saturday, July 20, 2024
Homeଦେଶ ବିଦେଶବ୍ଲାକମେଲର ଶିକାର ହେଲେ ପ୍ରଜ୍ବଳଙ୍କ ଭାଇ

ବ୍ଲାକମେଲର ଶିକାର ହେଲେ ପ୍ରଜ୍ବଳଙ୍କ ଭାଇ

ବେଙ୍ଗାଲୁର: ଜଣଙ୍କ ପରେ ଜଣେ କରି ସାଂସଦ ପ୍ରଜ୍ବଳଙ୍କ ପରିବାରର ପ୍ରାୟ ଲୋକ ବିଭିନ୍ନ ଘଟଣାର ଶିକାର ହୋଇସାରିଲେଣି । ବର୍ତ୍ତମାନ ମିଥ୍ୟା ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିବା ଧମକ ଦେଇ ସାଂସଦ ପ୍ରଜ୍ବଳ ରେବନ୍ନାଙ୍କ ଭାଇ ସୂରଜ ରେବନ୍ନାଙ୍କୁ ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରୁଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ହାସନ ଜିଲ୍ଲା ପୁଲିସ ଦୁଇଜଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଛି। ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ଅନୁଯାୟୀ ସୂରଜ ରେବନ୍ନା (୩୬) ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିଚିତ ଶିବକୁମାର ୨ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ନାମରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନେ ଟଙ୍କା ଦାବି କରି ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରୁଛନ୍ତି। ଯଦି ସୂରଜ ଟଙ୍କା ନଦିଅନ୍ତି ତ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କୁ ବଦନାମ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଚେତନ ପ୍ରଥମେ ଶିବକୁମାରଙ୍କ ସହ ବନ୍ଧୁତା କରିଥିଲେ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଦର୍ଶାଇ ଚାକିରିଟିଏ କରାଇ ଦେବାକୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ। ସମ୍ପ୍ରତି ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ସମୟରେ ଶିବକୁମାର ଚେତନଙ୍କୁ ରେବନ୍ନାଙ୍କ ସହ ପରିଚିତ କରାଇବାକୁ ରାଜି ହୋଇଥିଲେ।

ଜୁନ୍ ୧୭ ତାରିଖରେ, ଚେତନ ଶିବକୁମାରଙ୍କୁ ଡାକି ଦାବି କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ପୂର୍ବ ଦିନ ରେବନ୍ନାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଫାର୍ମହାଉସ ପରିଦର୍ଶନ କରି ଚାକିରି ମାଗିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ରେବନ୍ନା ଏହାକୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରି ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ଚେତନ ରେବନ୍ନା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ବଦନାମ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ସେ କରିଥିବା କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ଦାବି ପୂରଣ ନହୁଏ ତେବେ ସେ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗ ଆଣି ପୁଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିବେ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking