24.1 C
Bhubaneswar
Friday, February 23, 2024
Homeଅପରାଧହୃଦୟ ବିଦାରକ; ୩୫୦ ଟଙ୍କା ନ ଦେବାରୁ ନାବାଳକ ଛାତିରେ ୬୦ ଥର ଛୁରି ଭୂଷିଲା...

ହୃଦୟ ବିଦାରକ; ୩୫୦ ଟଙ୍କା ନ ଦେବାରୁ ନାବାଳକ ଛାତିରେ ୬୦ ଥର ଛୁରି ଭୂଷିଲା ନାବାଳକ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦିଲ୍ଲୀର ସ୍ୱାଗତ ଅଞ୍ଚଳରେ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା ଘଟିଛି । ୩୫୦ ଟଙ୍କା ନ ଦେବାରୁ ନାବାଳକଙ୍କ ଛାତିରେ ୬୦ ଥର ଛୁରି ଭୂଷି ହତ୍ୟା କରିଛି ନାବାଳକ । ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ନ ଦେଇ ସେ ମୃତ ନାବାଳିକାଙ୍କ ଉପରେ ଏତେ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ ଯେ ସେ ମୃତ ନାବାଳକଙ୍କୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଛୁରିରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ । ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ହେଉଛି ଅଭିଯୁକ୍ତ ମୃତକଙ୍କ ବେକକୁ ୬୦ ଥର ଆକ୍ରମଣ କରିଛି । ଏହାପରେ ସେ ମରିଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମୁଣ୍ଡରେ ବାଡେଇଥିଲେ ।

ଏହା ପରେ ସେ ଚାରିପାଖକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ । ବୁଧବାର ସକାଳେ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଘଟଣା ଘଟାଇଥିବା ସନ୍ଦେହରେ ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ୧୬ ବର୍ଷର ବାଳକକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ହତ୍ୟା ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ପୋଲିସ । ରାତିରେ ହତ୍ୟା ସମୟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମଦ୍ୟପାନ କରିଥିଲେ । ଅଭିୁଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ମାତାପିତାଙ୍କ ସହିତ ରୁହନ୍ତି । ଉଭୟ ଦୈନିକ ମଜୁରୀ ଶ୍ରମିକ । ଏହି ମାମଲାରେ ମୃତ ନାବାଳିକ ଜାଫରବାଦର ବାସିନ୍ଦା ବୋଲି ପୋଲିସ ଚିହ୍ନଟ କରିଛି । ସେ ତାଙ୍କ ମା’ ସହିତ ରହୁଥିଲେ, ଯିଏ ଘରୋଇ ସାହାଯ୍ୟ ଭାବରେ କାମ କରନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ନାବାଳିକା ଥିବାରୁ ପୋଲିସ ତାଙ୍କ ନାମ ପ୍ରକାଶ କରି ନାହିଁ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking