29.1 C
Bhubaneswar
Tuesday, May 24, 2022
Homeଅପରାଧଭାଉଜ ସ୍ନାନ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଦିଅର ଗୁପ୍ତରେ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରି ସାର୍ବଜନୀନ କରିବାକୁ ଧମକ...

ଭାଉଜ ସ୍ନାନ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଦିଅର ଗୁପ୍ତରେ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରି ସାର୍ବଜନୀନ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଛି

ପୁଣେ: ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ପୁଣେରେ ହିଞ୍ଜେୱାଡି ପୋଲିସ ନିକଟରେ ଶନିବାର ଦିନ ଜଣେ ମହିଳା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଗାଧୋଇବା ସମୟରେ ଗୁପ୍ତରେ ତାଙ୍କ ଦିଅର ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରିଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଭିଡିଓ କ୍ଲିପକୁ ସାର୍ବଜନୀନ କରିବାକୁ ଧମକ ଦେଇ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି ପୋଲିସ ପାରବାଣୀ ଜିଲ୍ଲାର ଉକ୍ତ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ।

ଅଭିଯୋଗକାରୀ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଗାଧୋଇବାବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ଜାଣିଶୁଣି ତାଙ୍କର ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରିଥିଲେ। ପରେ, ସେ ତାଙ୍କ ସହ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ବ୍ଲାକମେଲ କରିବା ପାଇଁ ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ ବ୍ୟବହାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି | ସେ ଯେତେବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଯୌନ କାର୍ଯ୍ୟ ଦାବି ପୂରଣ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କୁ ପିଟିଥିଲା । ଗତ ମାସରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଆଉ ଥରେ ହଇରାଣ କରିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ପ୍ରକାଶ କରିନଥିଲେ।

ମହିଳା ଜଣକ ପୁନର୍ବାର ହଇରାଣ ହରକତ ହେବାପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଆଗରେ ତାଙ୍କ ଦୁଃଖ ବିଷୟରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ପୋଲିସ ପାଖରେ ଖବର କରାଯାଇଥିଲା 1 ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି 1 ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ସ୍ଥାନକୁ ପଳାଇ ଯାଇଛି । ଜଣେ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ “ଆମେ ତା’ ବିରୋଧରେ ଧାରା 376 (ବଳାତ୍କାରର ଦଣ୍ଡ) ଏବଂ 323 (ସ୍ବେଚ୍ଛାକୃତ ଭାବେ ଆଘାତ ଦେଇ ଦଣ୍ଡ) ଅଧୀନରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛୁ। ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରହିଛି 1

ଅନ୍ୟ ଏକ ଘଟଣାରେ ପୁଣେ ଜିଲ୍ଲାର ପିମ୍ପ୍ରି-ଚିଞ୍ଚୱାଡ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ 13 ବର୍ଷର ବାଳିକାକୁ 21 ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବକ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ନାବାଳିକାଙ୍କ 35 ବର୍ଷର ମା ’ଅଭିଯୋଗ କରିବା ପରେ ପୋଲିସ ଶନିବାର ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବାସଭବନରେ ଏକୁଟିଆ ପାଇ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି 1 ତାଙ୍କ ପିତାମାତା, ଉଭୟ ଶ୍ରମିକ ହୋଇଥିବାରୁ କାମ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ। ବାପାମାଆ କାମରୁ ଫେରିବା ପରେ ଝିଅଟି ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିବା ପରେ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଭାରତୀୟ ଦଣ୍ଡବିଧି ସଂହିତା (ଆଇପିସି) ଏବଂ ଶିଶୁମାନଙ୍କୁ ଯୌନ ଅପରାଧରୁ ସୁରକ୍ଷା (POCSO) ଅଧିନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ତାକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking