26.1 C
Bhubaneswar
Wednesday, May 25, 2022
Homeଅପରାଧନିଖୋଜ ଥିବା ଚାରି ବର୍ଷ ପୁଅର ମୃତଦେହ ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ଆଲମିରାରୁ ମିଳିଛି

ନିଖୋଜ ଥିବା ଚାରି ବର୍ଷ ପୁଅର ମୃତଦେହ ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ଆଲମିରାରୁ ମିଳିଛି

ତାମିଲନାଡୁ : କନ୍ୟାକୁମାରୀ ଜିଲ୍ଲାର କାଦିଆପଟ୍ଟିନାମ ଗାଁରେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିବା ଜଣେ ଚାରି ବର୍ଷର ବାଳକକୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଶନିବାର ଦିନ ପଡୋଶୀଙ୍କ ଘରେ ଏକ ଆଲମିରା ଭିତରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି।

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ପୀଡିତାଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀ ଫାତିମା (27) ସୁନା ଚେନ ଲୁଟିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଜୋହାନଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଘରେ ପଶି ଭଙ୍ଗାରୁଜା କରିଥିଲେ। ଖବର ପାଇ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ପୋଲିସ ପହଁଚି ସୁରକ୍ଷାକୁ ବଢ଼ାଇ ଦେଇଥିଲା ।

କୋଲାଚେଲ ସବ୍-ଡିଭିଜନର ଡିସିପି ପି ଥାଙ୍ଗା ରାମା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ମନଭାଲାକୁରିଚି ପୋଲିସ୍ ଦ୍ୱାରା ନିଖୋଜ ମାମଲାକୁ ବଦଳାଇ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ପଞ୍ଜୀକୃତ କରାଯାଇ ଫାତିମାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ।

ରିଚାର୍ଡ (35) ଏବଂ ସିଲଜା (31) ଙ୍କ ବଡ ପୁଅ ଥିଲେ ଜୋହାନ | ଗତ ମାସରେ ସିଲଜା ଏକ ଝିଅ ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ। , ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ରିଚାର୍ଡ ଦମ୍ପତି ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫାତିମା ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଜଣାଶୁଣା ଥିଲେ।

ମୃତଦେହକୁ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ରବିବାର ଦିନ କନ୍ୟାକୁମାରୀ ମେଡିକାଲ କଲେଜକୁ ପଠାଯାଇଛି।

ଅନ୍ୟ ଏକ ଦଦୁଖଦଃ ଘଟଣାରେ ତାମିଲନାଡୁରେ ଘଟିଛି 1 ପଡୋଶୀ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାରର ଶିକାର ହେବାପରେ ଜଣେ ଆଦିବାସୀ ନାବାଳିକା ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଜଣେ 16 ବର୍ଷର ଆଦିବାସୀ ଝିଅ , ଯିଏକି ତାଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀ ଦ୍ୱାରା ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି, ସେ ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ଜାଣିବା ପରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ | ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ପୀଡିତା ଜଣକ କୋଭିଡ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହେତୁ ଘରେ ଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀ ତାଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking