ଝିଅମାନେ କାହିଁକି ଅଶ୍ଳୀଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିପାରିବେ ନାହିଁ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ସମସ୍ତେ ପିଠା ଖଣ୍ଡ ଚାହାଁନ୍ତି | ପ୍ରଥମେ, ବ୍ୟତିକ୍ରମଗୁଡିକ | ଗତ ମାସରେ ଟିଭିଏଫ୍ ର ମିନି ସିରିଜ୍ ପିଚର୍ସର ପ୍ରଥମ ସିଜିନର ଫାଇନାଲ୍ ଏଠାରେ ଶେଷ ହୋଇଥିଲା | ଚାରିଜଣ ଯୁବକ ଦେଖିବାର କାହାଣୀ କହିବା | ସେମାନଙ୍କର ଷ୍ଟାର୍ଟ ଅପ୍ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ପାଇଁ – ଯଦି ଏକ ହଟ୍ ବଟନ୍ ଥାଏ – ଏହା କେବଳ ସଫଳ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇନାହିଁ, ବରଂ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାପନ କରିଛି | ପରୀକ୍ଷଣ | ଆଇଏମ୍‌ଡିବି (IMDb) ର ଟପ୍ ୨୫୦ ଟିଭି ଶୋ ତାଲିକାରେ ୨୮ ର଼୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ସହିତ ୯.୭ / ୧୦ ର ମେଟା ସ୍କୋରରେ ଚ ଫିଚର୍ସ ଭାରତୀୟ ଶୋ ପାଇଁ ନୂଆ ସ୍ଥାନ ଭାଙ୍ଗିଛନ୍ତି | ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତ।, ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ବହୁତ ବଡ ସଫଳତା ହୋଇନାହିଁ, ଯଦି ଆପଣ ବକେଡ୍ ଗଣନା ନକରନ୍ତି, ଏକ ScoopWhoop ମୂଳ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ନିମ୍ନଲିଖିତକୁ ଅନୁସରଣ କରେ |

ଦିଲ୍ଲୀ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ତିନିଜଣ ଛାତ୍ରଙ୍କ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ | କିନ୍ତୁ ଏହା କ’ଣ କରିଛି, ଟେଲିଭିଜନର ବିକଳ୍ପ ଭାବରେ ୱେବ୍ ପାଇଁ ଭିଡିଓ ବିଷୟବସ୍ତୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନ୍ୟ ଅନେକ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ଆଣିବା ସୋନି | ସୋନି ଲିଭ୍ ନାମକ ଚିତ୍ତବିନୋଦନ ଭିଡିଓ-ଅନ-ଡିମାଣ୍ଡ ସେବା ଏହାର ପ୍ରଥମ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍, # ଲଭ୍ ବାଇଟ୍ ଦଶ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରିମିୟର୍ କରିଥିଲା | ଏହି ସିରିଜ୍ ଏହାର ଜଣାଶୁଣା ଟେଲି-ଷ୍ଟାରମାନଙ୍କ କ୍ୟାମେରା ଅନୁକୂଳ ଚେହେରା ସହିତ ଧରି ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ | ଏହା ଏକ ଅଳସୁଆ ଆରମ୍ଭ କିନ୍ତୁ ଆମକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ   ଏପିସୋଡ୍ ପ୍ରତି ୧୦ ମିନିଟରୁ କମ୍ ଚାଲୁଛି, ଏହାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଛାଡିଦେଲେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହୋଇନପାରେ|

୨୦୧୦ ରେ, ଯେତେବେଳେ ଦିଲ୍ଲୀର ପ୍ରତୀକ ଆରୋରା ତାଙ୍କ ମକ୍ୟୁମେଣ୍ଟାରୀ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ କମ୍ପାନୀ ବାହାଦୂରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପିତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପ୍ରତି ଏପିସୋଡ୍ ପାଇଁ ୫୦୦୦ ଟଙ୍କା ବଜେଟ୍ ସୁଟିଂ କରିଥିଲେ, ସେ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଟିଭି ଧାରାବାହିକ, ଅଫିସରୁ ପ୍ରେରଣା ଲୋଡିଥିଲେ | ସେ କମ୍ପାନୀ ବାହାଦୂର ବ୍ୟଙ୍ଗ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସଂସ୍କୃତି ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ, ଯାହାକି ୱେବ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ତୁରନ୍ତ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ବିରତି ଏବଂ ୱାଟର କୁଲର୍ ଚାଟର୍ରେ ଧରିବେ | କିନ୍ତୁ ହାସ୍ୟରସ ଡ୍ରୋଲ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କମ୍ପାନୀ ବାହାଦୂର ଚତୁରତାର ସହିତ ତିଆରି ହୋଇଛି | ଖରାପ କାର୍ଯ୍ୟ, ଖରାପ ଉତ୍ପାଦିତ, ଏହା ଏକ ସମୟର କଳାକୃତି ଯେତେବେଳେ ୱେବ୍ ବିଷୟବସ୍ତୁ ତଥାପି ଥିଲା |

ଜନ୍ମ ହସ ବେଳେବେଳେ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ, କିନ୍ତୁ ଅନେକ ସମୟରେ ଅଜାଣତରେ ମଜାଳିଆ | ଇତିହାସକୁ ଯାଇ ଦକ୍ଷିଣକୁ ଯାଇ ୫୦୦୦ ରେ ରେଡିଫ୍ ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇ ସ୍ଥିତ ପିକ୍ସେଲକ୍ରାଫ୍ଟ ଭାରତର ପ୍ରଥମ ୱେବ-କମ ନାମ ରାମ ଆଣ୍ଡ ରିୟା ନାମକ ଏକ ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲା।
ତିନି ମିନିଟର ସ୍କିଟ୍, ଜଣେ ଯୁବକ, ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହୋଇଥିଲା ଯେପରି ଲଭ୍ ବାଇଟ୍ସ ଏହାକୁ ଉତ୍ତରରେ ପହଞ୍ଚାଇଥାଏ ରାମ ଏବଂ ରିୟା | ଆମ ପାଖରେ ଥିବା ଧିରେ ଧିରେ ଉତ୍ପାଦିତ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଏକ ପୂର୍ବପୁରୁଷ ଥିଲା | ସମସ୍ତେ ଏହି ସମୟରେ ପିଠା ଖଣ୍ଡ ଚାହାଁନ୍ତି | ଏରୋସ୍ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ୍ ପରି ବଡ ଖେଳାଳୀ, ଯାହା ଅଭିନେତା ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ ହାଉସ୍ ସହିତ ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସାଇଟ୍କମ୍ ର ଏକ ଭାରତୀୟ ଆଡାପ୍ଟେସନ୍ ଉତ୍ପାଦନ କରୁଛି ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଛି |

ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ନାମ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ।  କିନ୍ତୁ ଯେପରି କୌଣସି ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ହାଇକପ୍ ନାହିଁ | ଟେଲିଭିଜନ୍ ସାବୁନ୍ ରାଣୀ ଏକତା କପୁର ୨୦୧୦ ରେ ଏହି ସୁଯୋଗ ଦେଖିଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ବାଲାଜୀ ଟେଲିଫିଲ୍ମସ୍ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ୱେବ୍ ସିରିଜ୍ ବୋଲ୍ ନୀତି ବୋଲ୍ ସହିତ ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆସିଥିଲେ ଏକ ଭିଡିଓ ଡାଏରୀ ମାଧ୍ୟମରେ ତାଙ୍କ ଜୀବନର କାହାଣୀ ବିଡମ୍ବନାର ବିଷୟ, ସିରିଜର ଏକମାତ୍ର ଏପିସୋଡ୍ ଯାହା ଦୁଇ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ପାଇଥିଲା, ଏହାର ଟାଇଟଲ୍ ହେଲା, ଝିଅମାନେ କାହିଁକି ଦେଖିପାରିବେ ନାହିଁ  ଅଶ୍ଳୀଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here