28.1 C
Bhubaneswar
Friday, July 19, 2024
Homeଦେଶ ବିଦେଶହାତରେ ରୂପା କଡ଼ା ପିନ୍ଧିବା ବହୁତ ଶୁଭ,ଦୂର ହେବ ଏହି ସମସ୍ୟା

ହାତରେ ରୂପା କଡ଼ା ପିନ୍ଧିବା ବହୁତ ଶୁଭ,ଦୂର ହେବ ଏହି ସମସ୍ୟା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ::ଆଜିକାଲି ହାତରେ କଡ଼ା ପିନ୍ଧିବାର ଧାରା ବଢ଼ିଚାଲିଛି। ଆମ ଭିତରୁ ଅନେକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ତମ୍ବା,ତମ୍ବା,ଅଷ୍ଟଧାତୁର ବ୍ରେସଲେଟ୍ କିମ୍ବା କଡ଼ା ପିନ୍ଧିଥାନ୍ତି। କିଛି ଲୋକ କଡ଼ାକୁ କେବଳ ଫ୍ୟାସନ୍ ଭାବରେ ପିନ୍ଧୁଥିବାବେଳେ କିଛି ଲୋକ ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ପରେ ଏହାକୁ ପିନ୍ଧନ୍ତି।ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ରୂପା ଶୁକ୍ର ଏବଂ ଚନ୍ଦ୍ର ସହିତ ଜଡିତ। ଏହି ଅନୁଯାୟୀ, ପୁରୁଷମାନେ ଡାହାଣ ହାତରେ ଏକ ରୂପା ତଡ଼ା ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍, ଏହା ରାଶିଫଳର ଅନେକ ଦୋଷ ଦୂର କରିଥାଏ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଯଦି ଆପଣ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବିଫଳତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ରୂପା କଡ଼ା ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ରୂପା କଡ଼ା ପିନ୍ଧିବାର ଲାଭ କ’ଣ?

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ରୂପାର ମହତ୍ତ୍ୱ କ’ଣ?
ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ରୂପା ଉଭୟ ଚନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ଶୁକ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। ରୂପ କଡ଼ା (Benefits of Silver) ପିନ୍ଧିବା ଦ୍ବାରା କୁଣ୍ଡଲିରେ ସବୁ ଦୋଷ ଦୂର ହୋଇଯାଏ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଏହାସହ ଶୁକ୍ର ଅନୁକୂଳ ହୋଇ ଆପଣଙ୍କ ସମୃଦ୍ଧତା ମଧ୍ୟ ବଢ଼ାଇବ। ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ, ଏକ ରୂପା କଡ଼ା ପିନ୍ଧିବା ଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କ ରାଶିଫଳରେ ଏହି ଦୁଇଟି ଗ୍ରହର ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଉନ୍ନତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସହିତ ସୁଖ, ସମୃଦ୍ଧତା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ପାଇପାରିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ରୂପା କଡ଼ା ପିନ୍ଧି ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିଥାଏ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଘରେ ଧନ ଏବଂ ଶସ୍ୟ ରହିଥାଏ।ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଚନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ଶୁକ୍ର ସେମାନଙ୍କର ରାଶିଫଳରେ ଦୁର୍ବଳ, ସେମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏକ ରୂପା ବ୍ରେସଲେଟ୍ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍।
ରୂପା ପିନ୍ଧିବାର ଲାଭ

ରୂପା ପିନ୍ଧିବା ଦ୍ବାରା ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିଥାଏ। ରୂପା ଏକ ଥଣ୍ଡା ଧାତୁ ବୋଲି କୁହାଯାଏ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଏହାକୁ ପିନ୍ଧି ଆପଣ ନିଜ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିପାରିବେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ରୂପା ପିନ୍ଧିବା ମନର ଅସ୍ଥିରତାକୁ ହ୍ରାସ କରିଥାଏ, ଯାହା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସ୍ଥିରତା ଆଣିଥାଏ। ରୂପା କଡ଼ା ପିନ୍ଧିବା ଦ୍ୱାରା ଯେଉଁମାନଙ୍କର ଥଣ୍ଡା ଏବଂ ଫ୍ଲୁ ଭଳି ସମସ୍ୟା ରହିଥାଏ କିମ୍ବା ଚର୍ମ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ରହିଥାଏ ତାହା ମଧ୍ୟ ଦୂର ହୋଇଯାଏ।

ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ରୂପାର ମହତ୍ତ୍ବ କ’ଣ?

ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ରୂପା ଏକ ଧାତୁ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଯାହା ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିର ଯୋଗାଯୋଗ ଥାଏ। ଏହି ଅନୁଯାୟୀ, ରୂପା କଡ଼ା ପିନ୍ଧିବା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ନକାରାତ୍ମକତାକୁ ଦୂର କରିଥାଏ। ମନରେ ଆସୁଥିବା ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ରୂପା ପିନ୍ଧିବା ଦ୍ବାରା ଚାଲିଯାଏ।

ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ରୂପା କଡ଼ା ପିନ୍ଧିବା ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଏହାକୁ ପିନ୍ଧିବା ପୂର୍ବରୁ ଜ୍ୟୋତିଷଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ।
କେଉଁ ଦିନ ରୂପା ପିନ୍ଧିବ

ସୋମବାର କିମ୍ବା ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ରୂପା ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍। ସୋମବାର ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇଁ ଏବଂ ଶୁକ୍ରବାର ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇଁ ଏହାକୁ ପିନ୍ଧିବା ଉଚିତ୍।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking