16.1 C
Bhubaneswar
Friday, January 28, 2022
Homeଦେଶ ବିଦେଶଟୋଲ ପ୍ଲାଜା ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ କେମିତି ବଡ ଦୁର୍ଘଟଣାକୁ ରୋକିଲେ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ଟୋଲ ପ୍ଲାଜା ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ କେମିତି ବଡ ଦୁର୍ଘଟଣାକୁ ରୋକିଲେ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ଗାଜିଆବାଦ: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଏକ ଟୋଲ୍ ପ୍ଲାଜା ଆଡକୁ ଯାଉଥିବା ଏକ ଟ୍ରକ୍ ପ୍ରାୟ ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ଡ୍ରାଇଭର ତୁରନ୍ତ ଗାଡିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରି ଏକ ବଡ଼ ଦୁର୍ଘଟଣାକୁ ଏଡାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ଦାଦ୍ରି-ଲୁହାରଲି ରାସ୍ତାରେ ଥିବା ଏକ ଟୋଲ ପ୍ଲାଜାରେ ଘଟିଥିବା ଏହି ଘଟଣା ସିସିଟିଭି କ୍ୟାମେରାରେ ରେକର୍ଡ ହୋଇଛି । ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।
ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଏକ ଟ୍ରକ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ଭାବରେ ଟୋଲ ପ୍ଲାଜା ଆଡକୁ ଗତି କରୁଛି । ସମ୍ଭବତ  ଗାଡିର ବ୍ରେକ୍ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଛି । ଟ୍ରକଟି ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଥିବା ଟୋଲ ବୁଥ ର କୋଣ ଆଡକୁ ଗାଡ଼ି ପ୍ରବେଶ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି। ସାମ୍ନାରେ ଦୁଇଟି ଗାଡ଼ି ଥିବା ସତ୍ୱେ ଟ୍ରକ୍ ଆଗକୁ ଯାଇ ସିଗନାଲ୍ ଭାଙ୍ଗିଛି, କିନ୍ତୁ ଟ୍ରକ୍ ଡ୍ରାଇଭର ଏହାକୁ ବୁଦ୍ଧିମତାରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ୍‌ରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଟ୍ରକ ଡ୍ରାଇଭର ଯାଉଥିବା କାରକୁ ହଟି ଯିବାକୁ ସଂକେତ ଦେଉଛନ୍ତି । ଏହି ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ, ଟ୍ରକ୍ ସେନ୍ସର ଏବଂ ଡିଭାଇଡର୍ କୁ ଧକ୍କା ଦେଇ ଏହାର ଗତି ହ୍ରାସ କରେ କରୁଛି ।  ଏହି କାରଣରୁ ଗାଡିଟି ରାସ୍ତା ମଝିକୁ ଆସି ପରବର୍ତୀ ସମୟରେ ଅଟକି ଯାଉଛି ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking