29.1 C
Bhubaneswar
Monday, June 24, 2024
Homeମହା ଶିବରାତ୍ରୀମହାଶିବରାତ୍ରିରେ ପଡୁଛି ‘ତ୍ରିଗ୍ରହୀ ଯୋଗ’: ୩ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଚମକିବ ଭାଗ୍ୟ

ମହାଶିବରାତ୍ରିରେ ପଡୁଛି ‘ତ୍ରିଗ୍ରହୀ ଯୋଗ’: ୩ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଚମକିବ ଭାଗ୍ୟ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମହାଶିବରାତ୍ରିରେ ଭକ୍ତ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ପୂଜାର୍ଚ୍ଚନା କରି ଆଶିଷ ଲାଭ କରିଥାନ୍ତି । ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଙ୍କର ମଧ୍ୟ ବିଶେଷ ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କୁହାଯାଇଛି । ତେବେ ଏହି ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ର ଅନୁସାରେ, ଚଳିତବର୍ଷର ମହାଶିବରାତ୍ରି କିଛି ରାଶିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁବ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । କାରଣ ଚଳିତବର୍ଷ ମହାଶିବରାତ୍ରିରେ କିଛି ଶୁଭ ସଂଯୋଗ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଯାହାଦ୍ୱାରା କିଛିଟା ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରିବ ।

ମେଷ ରାଶି: ମହାଶିବରାତ୍ରିରେ ହେଉଥିବା ‘ତ୍ରିଗ୍ରହୀ ଯୋଗ’ ମେଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁବ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରିବ । ଏମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କର ବିଶେଷ କୃପା ରହିବ । ଏହି ମହାଶିବରାତ୍ରିରେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ ।

ବିଛା ରାଶି: ସେହିପରି ବିଛା ରାଶି ମଧ୍ୟ ଏହି ମହା ଶିବରାତ୍ରୀରେ ଭୋଳାନାଥଙ୍କର କୃପାର କରୁଣା ପାଇବେ । ଶିବରାତ୍ରି ଦିନ ଶିବଲିଙ୍ଗରେ ଜଳ ଅର୍ପଣ କଲେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଉଦୟ ହୋଇପାରିବ । ଏହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଅଜ୍ଞାତ ଭୟ ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ ।

ମକର ରାଶି: ତ୍ରିଗ୍ରହୀ ଯୋଗ ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ପରିଣାମ ଦେବ । ମହାଶିବରାତ୍ରିରେ ମକର ରାଶିରେ ଶନି ଦେବ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବ ଏବଂ ଚନ୍ଦ୍ରମାର ସଂଯୋଗ ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ ଧନ ଏବଂ କାରବାରରେ ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିପାରେ । ପରିବାରରେ ସୁଖ ସମୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking