26.1 C
Bhubaneswar
Wednesday, May 25, 2022
Homeଅପରାଧନାବାଳିକା ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ଘଟଣାରେ ପୋସ୍କୋ ଅଧିନିୟମରେ ଥିରୁବନନାମାଲାଇରେ ବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ସହ ତିନିଜଣ ଗିରଫ

ନାବାଳିକା ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ଘଟଣାରେ ପୋସ୍କୋ ଅଧିନିୟମରେ ଥିରୁବନନାମାଲାଇରେ ବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ସହ ତିନିଜଣ ଗିରଫ

ତାମିଲନାଡୁ : ଜାନୁଆରୀ 19 ରେ ତାମିଲନାଡୁର ତିରୁବନନାମାଲାଇରେ ଶିଶୁଙ୍କ ଯୌନ ଅପରାଧରୁ ସୁରକ୍ଷା (ପୋସ୍କୋ) ଆଇନ ଅଧୀନରେ ତିନି ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି | ଏକ ଆବାସିକ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପାଠ ପଢ଼ୁଥିବା 16 ବର୍ଷର ବାଳିକା ଗର୍ଭବତୀ ହେବା ପରେ ଏହି ଗିରଫଦାରୀ ହୋଇଛି |

ଏହି ତିନିଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ହରିପ୍ରସାଦ ସହ ବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଓ ହଷ୍ଟେଲ ୱାର୍ଡେନ ରହିଛନ୍ତି ।

ଥିରୁବନନାମଲାଇ ପୋଲିସ ପୋସ୍କୋ ଅଧିନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ ହରିପ୍ରସାଦକୁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି ​​| ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଶିଶୁ ସୁରକ୍ଷା ବିଭାଗର ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନ ଜଣାଇବାରୁ ବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଏବଂ ହଷ୍ଟେଲ ୱାର୍ଡେନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ।

ନିକଟରେ ଝିଅଟି ଚେଙ୍ଗଲପାଟ୍ଟୁ ଜିଲ୍ଲାର କୋଭାଲାମକୁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲା। ଘରକୁ ଫେରିବା ପରେ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲେ, ତାପରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ​​ଯେ ଝିଅଟି 6 ମାସ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛି।

ଏହା ପରେ ପରିବାର ଲୋକେ ପୋଲିସରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଅନୁସନ୍ଧାନ ପରେ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଝିଅଟି ତାଙ୍କ ବିଦ୍ୟାଳୟ ନିକଟରେ ହରିପ୍ରସାଦ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଜାଣିଛି ଏବଂ ସେ ଝିଅର ଗର୍ଭଧାରଣ ପାଇଁ ଦାୟୀ ଅଟେ।

ଥିରୁବନନାମାଲାଇ ପୋଲିସ ହରିପ୍ରସାଦକୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଅପରାଧ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଉପଯୁକ୍ତ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ନ ଜଣାଇବା ପାଇଁ ସେମାନେ ସ୍କୁଲ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲ ଏବଂ ହଷ୍ଟେଲ ୱାର୍ଡେନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛନ୍ତି ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking