ପ୍ରେମିକାର ମୁଣ୍ଡ କାଟି ପ୍ରେମିକ କ’ଣ କଲା ଜାଣିଛନ୍ତି….

ଜାମସେଦପୁର: ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡର ଜାମସେଦପୁରରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଜାମସେଦପୁର ନିକଟରେ ଥିବା ସେରାଇକେଲାର ଚଣ୍ଡିଲ ନିମଡି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜଣେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ କାଟି ଏକ ବ୍ୟାଗରେ ଭର୍ତ୍ତି କରି ବୁଲାବୁଲି କରୁଥିଲା । ଏହା ପରେ ଗ୍ରାମବାସୀ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ସେ ବ୍ୟାଗ ଛାଡି ସେଠାରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲା। ଏଠାରେ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କଠାରୁ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ମୃତ ମହିଳା ସାବିତା କୁମହାରିନ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ମହିଳା ଜଣକ ୪ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ତାଙ୍କ ଘରୁ ପଳାଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗୁଇଡୁ ଗୋପଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲେ। ଏଥିସହ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶରେ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ପଚରାଉଚରା ପରେ ଏହି ମାମଲାରେ ଅନେକ ଖୁଲାସା କରାଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ହତ୍ୟା ହେବାର କାରଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡିନାହିଁ। ଘଟଣାର ତଦନ୍ତରେ ପୋଲିସ ଜଡିତ ଅଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲେ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ସେରାଇକେଲାରେ ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ, ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ମାନସିକ ରୋଗୀ ଜଣେ ମହିଳା ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରି ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ କାଟି ଦେଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପୁରୁଷ ଜଣକ ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ସହିତ ଖୋଲାଖୋଲି ବୁଲୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​|

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here