ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ଭ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ ଫ୍ୟାବ ଫୋନ ଫେଷ୍ଟ ସେଲ୍

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଇ-କମର୍ସ ୱେବସାଇଟ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଆଜିଠୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ଫ୍ୟାବ ଫୋନ୍ ଫେଷ୍ଟ ସେଲ । ଏହି ସେଲ ୨୮ ନଭେମ୍ବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲିବ । ଏଥିରେ ପାଖାପାଖି ସମସ୍ତ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ କମ୍ପାନୀର ଡିଭାଇସ ଉପରେ ବମ୍ପର ରିହାତି ଦିଆଯିବ । ଏହାସହିତ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଫୋନ କିଣା ଉପରେ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ଅଫର ଏବଂ ନୋ କଷ୍ଟ୍ ଇଏମଆଇ ଦିଆଯିବ ।

ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଉପଲବ୍ଧ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଫ୍ୟାବ ଫୋନ ଫେଷ୍ଟ ବିକ୍ରିରେ ଅଧିକାଂଶ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୪୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ଦିଆଯିବ। ଏଥିସହ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏସବିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି, ବିନା ମୂଲ୍ୟରେ ଇଏମଆଇ ଏବଂ ବିନିମୟ ଅଫର ମିଳିବ । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଫୋନ୍ ଆସେସୋରିଜ୍ ମଧ୍ୟ କମ୍ ମୂଲ୍ୟରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ।

ଟେକ୍ନୋ ସ୍ପାର୍କ ୭ ଟି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ୭,୭୪୦ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଫର ଦିଆଯିବ । ଏହି ଡିଭାଇସରେ ଏସବିଆଇ ପକ୍ଷରୁ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି, ବିନା ମୂଲ୍ୟରେ ଇଏମଆଇ ଏବଂ ୮,୧୫୦ ଟଙ୍କା ବିନିମୟ ଅଫର ମିଳିବ । ଟେକ୍ନୋ ସ୍ପାର୍କ ୭ଟି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ୬.୫୨ -ଇଂଚର ଡିସପ୍ଲେ ଏବଂ ୬୦୦୦ଏମଏଏଚ ର ଜମ୍ବୋ ବ୍ୟାଟେରୀ ମିଳିବ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ୪୮ଏମପିର ଡୁଆଲ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଏବଂ ୮ଏମପି ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ଦିଆଯାଇଛି ।

ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ୧୦,୩୪୯ ଟଙ୍କାର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଫର ଉପଲବ୍ଧ ହେବ । ଏହି ଫୋନରେ ବିନା ମୂଲ୍ୟରେ ଇଏମଆଇ ଏବଂ ୧୦,୮୫୦ ଟଙ୍କା ବିନିମୟ ଅଫର ଦିଆଯିବ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତି ଏସବିଆଇ ଦ୍ୱାରା ଦିଆଯିବ । ଫିଚର କଥା କହିବାକୁ ଗଲେ, ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏମ୧୨ ରେ ୪୮ଏମପି ର କ୍ୱାଡ୍ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଏବଂ ୮ଏମପି ର ସେଲଫି କ୍ୟାମେରା ଅଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ୬୦୦୦ଏମଏଏଚ ବ୍ୟାଟେରୀ ଏବଂ ଏକି୍ସନୋସ୮୫୦ ସଞ୍ଚାଳକ ପାଇବେ ।

ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଆମାଜନରେ ୨୧,୭୪୯ ଟଙ୍କାର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଫର ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ । ଏହି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ୍ ଅଫର୍ ଏବଂ ବିନା ମୂଲ୍ୟରେ ଇଏମଆଇ ରେ କିଣାଯାଇପାରିବ । ଆଇସିସିଆଇ ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ଏହି ଫୋନରେ ୨୦୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ତତକ୍ଷଣାତ୍ ରିହାତି ଉପଲବ୍ଧ । ଏମଆଇ ୧୧ଏକ୍ସ ୫ଜି ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ସ୍ନାପଡ୍ରାଗନ୍ ୮୭୦ ପ୍ରୋସେସର୍, ୬.୬୭-ଇଞ୍ଚ ର ଏମୋଲେଡ ଡିସପ୍ଲେ ଏବଂ ୪୫୨୦ ଏମଏଏଚ ର ଜମ୍ବୋ ବ୍ୟାଟେରୀ ଅଛି । ଯାହାକି ୩୩ୱାଟ ଫାଷ୍ଟ ଚାର୍ଜର ସହିତ ଚାର୍ଜ ହୋଇପାରିବ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନରେ ୪୮ଏମପି ଟ୍ରିପଲ ରିୟର କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ୍ ଏବଂ ୨୦ଏମପି ର ଫ୍ରଣ୍ଟ କ୍ୟାମେରା ମିଳିବ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here