28.1 C
Bhubaneswar
Tuesday, June 28, 2022
Homeଓଡିଶାପୁରୀ ପ୍ରକଳ୍ପରେ ବାଧାସୃଷ୍ଟି ଲାଗି ନିୟମିତ ଭାବେ ମିଛ କହୁଛନ୍ତି ବିଜେପି ନେତା: ବିଜେଡି

ପୁରୀ ପ୍ରକଳ୍ପରେ ବାଧାସୃଷ୍ଟି ଲାଗି ନିୟମିତ ଭାବେ ମିଛ କହୁଛନ୍ତି ବିଜେପି ନେତା: ବିଜେଡି

 କ୍ଷମା କରିବେ ନାହିଁ ଜମି ଦେଇଥିବା ସେବାୟତ ଓ ଜଗନ୍ନାଥପ୍ରେମୀ
 ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପ୍ରକଳ୍ପକୁ ନେଇ ରାଜନୀତି ନ କରିବାକୁ ସମ୍ବିତ ପାତ୍ରଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ
ଭୁବନେଶ୍ୱର, : ପୁରୀ ପ୍ରକଳ୍ପ ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ଲଗାତାର ଭାବେ ମିଥ୍ୟା ଓ ବିଭ୍ରାନ୍ତିକର ବକ୍ତବ୍ୟ ରଖି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରୁଥିବାରୁ ଏଥିପାଇଁ ଯେଉଁ ସେବାୟତ ଓ ଜଗନ୍ନାଥପ୍ରେମୀମାନେ ଜମି ଦାନ କରିଛନ୍ତି ସେମାନେ କେବେ ହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷମା କରିବେ ନାହିଁ । ରାଜନୀତି କରିବା ପାଇଁ ବହୁ ପ୍ରସଙ୍ଗ ରହିଛି । ତେଣୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପ୍ରକଳ୍ପକୁ ନେଇ ରାଜନୀତି ନକରିବାକୁ ବିଜେପି ନେତା ଡକ୍ଟର ସମ୍ବିତ ପାତ୍ରଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ବିଜେଡି ପ୍ରବକ୍ତା ସୁଲତା ଦେଓ ।
ବିଜେପି ନେତା ଡକ୍ଟର ପାତ୍ରଙ୍କୁ ଜବାବ ଦେଇ ବିଜେଡି ପ୍ରବକ୍ତା ଶ୍ରୀମତୀ ଦେଓ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୁରୀ ପ୍ରକଳ୍ପ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ପାଇଁ କିଛିଦିନ ହେଲା ସେ ନିୟମିତ ଭାବେ ମିଛ ବିବୃତ୍ତି ଜାରି କରୁଛନ୍ତି । ଏଥିଯୋଗୁଁ ଯେଉଁ ସେବାୟତ ଓ ଜଗନ୍ନାଥ ପ୍ରେମୀମାନେ ଏହି ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇଁ ଜମି ଦେଇଥିଲେ ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି ।
ଶ୍ରୀମତୀ ଦେଓ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ଜିପିଆରଏସ୍‍ ଅଧ୍ୟୟନ ପୂର୍ବରୁ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଜାତୀୟ ଐତିହ୍ୟ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷ (ଏନ୍‍ଏମଏ)ଙ୍କୁ ବିସ୍ତୃତ ପ୍ରକଳ୍ପ ରିପୋର୍ଟ (ଡିପିଆର) ସହିତ ଦାଖଲ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହାପରେ ବି ଆପଣ ପୁରୀର ଲୋକଙ୍କୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ଚଳାଇଛନ୍ତି । କମ୍‍ ଉଚ୍ଚତା ସହିତ ରିସେପସନ ସେଌକ୍ଷଗ୍ଧ;ର ନିର୍ମାଣକୁ ଏନ୍‍ଏମ୍‌ଏ ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲା । ଯେହେତୁ ସେମାନେ ଏହାକୁ ଉଚ୍ଚା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, ତେଣୁ ସେମାନେ ଏହାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ଜୋନ୍‌କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କଲେ । ତୁମର ମିଥ୍ୟା ଏବଂ ବିଭ୍ରାନ୍ତିକର ବିବୃତ୍ତି ସେବାୟତ ଏବଂ ଜଗନ୍ନାଥ ପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଭାବରେ ଆଘାତ ଦେଉଛି । ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ପ୍ରକଳ୍ପ ସହିତ ନିର୍ବାଚନୀ ରାଜନୀତି ଖେଳିବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ, ରାଜନୀତିରେ ଆହୁରି ଅନେକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଅଛି ବୋଲି ଶ୍ରୀମତୀ ଦେଓ କହିଛନ୍ତି ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking