24.1 C
Bhubaneswar
Tuesday, May 24, 2022
Homeଅପରାଧକର୍ଣ୍ଣାଟକରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଘୃଣ୍ୟ ଓ ଲଜ୍ୟା ଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି, ଶୁଣିଲେ ମୁଣ୍ଡ ତଳକୁ ହୋଇଯିବ

କର୍ଣ୍ଣାଟକରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଘୃଣ୍ୟ ଓ ଲଜ୍ୟା ଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି, ଶୁଣିଲେ ମୁଣ୍ଡ ତଳକୁ ହୋଇଯିବ

ମାଙ୍ଗାଲୁରୁ: ଦେଶରେ ବେଳେ ଏପରି ଘୃଣ୍ୟ ତଥା ଲଜ୍ଜାଜନକ ଘଟଣା ଘଟୁଛି ସମାଜ ପାଇଁ କଳଙ୍କ 1 ଏକ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣାର ସଦ୍ୟତମ ମାମଲାରେ ଗୁରୁବାର ଦିନ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ଦକ୍ଷିଣ କନ୍ନଡ ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ଗାଁରେ ଜଣେ ମଦ୍ୟପ ଯୁବକ ତାଙ୍କ ନିଜ ମା’ଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି।

ମାମଲାର ବିବରଣୀ ଅନୁଯାୟୀ, 36 ବର୍ଷୀୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ, ବୃତ୍ତିରେ ଜଣେ ଶ୍ରମିକ 1 ସେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ମା’ ଙ୍କ କୋଠରୀରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେଇଥିଲେ | ଏପରିକି ଯଦି ସେ ଏହି ଘଟଣା କାହାକୁ ଜଣାନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯିବ ବୋଲି ପୁଅ ମା’ଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ।

ତେବେ ଏହି ଅପରାଧ ଘଟଣା ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା,ଯେତେବେଳେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା 1 ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ପୋଲିସର ପ୍ରାଥମିକ ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କ କୋଠରୀରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲା, ସେତେବେଳେ ସେ ଚିତ୍କାର କରି ତାଙ୍କୁ ପ୍ରତିରୋଧ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ।

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଅପରାଧ ସମୟରେ ଘରେ ରହୁଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଭାଇ ଓ ବୋହୂ ସେସମୟରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇଥିଲେ । ମଦ ପିଇବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଦାବିକରି ସବୁବେଳେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରୁଥିଲେ। ସେ ପ୍ରାୟ ଚାରି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ବିବାହ କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କୁ କିଛି ମାସ ପରେ ପରିତ୍ୟାଗ କରି ଚାଲିଯାଇଥିଲେ |

ଭାରତୀୟ ଦଣ୍ଡବିଧି ଆଇନର ଧାରା 376 (ବଳାତ୍କାର) ଏବଂ 506 (ଅପରାଧିକ ଧମକ) ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା।

ଅନ୍ୟ ଏକ ମାମଲାରେ, ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ବିଜୟନଗରାମ ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ଗାଁରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଭାବେ ପରିଚୟ ଦେଇ ଦୁଇ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ରାତିରେ କୁରୁପାମ ଥାନାରେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା, ଯାହା ପରେ ଭି ରାମ୍ବାବୁ (35) ବୋଲି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି ।

ନାବାଳିକା ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରୀ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପଠାଯାଇଛି ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking