29.1 C
Bhubaneswar
Sunday, April 21, 2024
Homeଦେଶ ବିଦେଶଭାଇର ମୃତଦେହ ସହ ୫ ବର୍ଷ ଧରି ରହୁଥିଲେ ଭଉଣୀ; ଶେଷରେ କ’ଣ ହେଲା ଜାଣନ୍ତୁ....

ଭାଇର ମୃତଦେହ ସହ ୫ ବର୍ଷ ଧରି ରହୁଥିଲେ ଭଉଣୀ; ଶେଷରେ କ’ଣ ହେଲା ଜାଣନ୍ତୁ….

ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ : ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରୁ ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର ଆସିଛି । ଏଠାରେ ଜଣେ ମହିଳା ଗତ ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ଧରି ନିଜ ଭାଇର ମୃତଦେହ ସହିତ ରହୁଥିଲେ ଓ ଏ ବିଷୟରେ କାହାରି ପାଖରେ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ନଥିଲା । ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ଘରର କବାଟ ଭାଙ୍ଗିଲା, ଭିତର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ସେମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ । ଅଧିକାରୀମାନେ ମହିଳାଙ୍କ ଘରକୁ ଅଳିଆ ଆବର୍ଜନାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଓ ଘର ସାରା ମୂଷା ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ଏହି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା ଭିକ୍ଟୋରିଆ ଷ୍ଟେଟ୍‌ର ଏକ ପୋସ୍ ଅଞ୍ଚଳ ରସେଲ୍ ଷ୍ଟ୍ରିଟ୍‌ରେ ଘଟିଛି ।

ମହିଳା ଜଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ରୋଗୀ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ତେବେ ଘର ଭିତରେ ଅଳିଆ ଗଦା ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତରେ ଭିଜାଯାଇଥିବା ଜଣେ ପୁରୁଷ କଙ୍କାଳ ମିଳିବା ପରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ମହିଳାଙ୍କ ଭାଇ ବହୁ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଭିକ୍ଟୋରିଆ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ମହିଳାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ସେ କବାଟ ଖୋଲିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ସନ୍ଦେହରେ ଯେତେବେଳେ ଅଧିକାରୀମାନେ ଜବରଦସ୍ତ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କଲେ, ସେମାନେ ଭିତରର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ।

ଜଣେ ପୁରୁଷ କଙ୍କାଳ ବ୍ୟତୀତ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚଟାଣରୁ ଛାତ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗଦା ଗଦା ଆବର୍ଜନା ପାଇଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ପଚା ଗନ୍ଧ ସହ ମୂଷା ସବୁଆଡ଼େ ଚାଲୁଥିଲେ । ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ମହିଳାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଅନେକ ଅଭିଯୋଗ ଆସିଥିଲା, ଯାହା ପରେ ଭିକ୍ଟୋରିଆ ପୋଲିସ ୨୮ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୨୨ରେ ରାତି ପ୍ରାୟ ୬ଟା ସମୟରେ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ରସେଲ୍ ଛକରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ପୋଲିସ ମୁଖପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ ମହିଳାଙ୍କ ଘରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିବା ମୃତ ଦେହ ତାଙ୍କ ଭାଇର । ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା । ରସେଲ ଷ୍ଟ୍ରିଟ୍‌ର ବାସିନ୍ଦା ଏହାକୁ ଭୟଙ୍କର ଘର ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ମହିଳାଙ୍କ ପଡୋଶୀ ନିକୋଲ୍ ଷ୍ଟାଟନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଳିଆ ଗଦା ହେତୁ ବୋଧହୁଏ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ମୃତ ଦେହର ଗନ୍ଧ ଜଣା ପଡୁ ନଥିଲା । ନିକୋଲ କହିଛନ୍ତି, ଘରୁ ଏକ ଦୁର୍ଗନ୍ଧ ଆସୁଥିଲା କିନ୍ତୁ ଆମେ ଭାବୁଥିଲୁ ଏହା ଏକ ଅଳିଆ ଆବର୍ଜନାର ଗନ୍ଧ ବୋଲି । କିନ୍ତୁ ସେ ଜାଣି ନଥିଲେ ଯେ ସେ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ଏକ ମୃତ ଶରୀର ସହିତ ରହୁଥିଲେ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking