27.5 C
Bhubaneswar
Monday, July 22, 2024
Homeଦେଶ ବିଦେଶବନ୍ଧୁକରୁ ଭୁଲରେ ଫୁଟିଗଲା ଗୁଳି: ଯବାନ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ

ବନ୍ଧୁକରୁ ଭୁଲରେ ଫୁଟିଗଲା ଗୁଳି: ଯବାନ ମୃତ, ଜଣେ ଆହତ

ଶ୍ରୀନଗର: ଜମ୍ମୁ-କାଶ୍ମୀର ବାନ୍ଦିପୋରାର ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ରାଇଫଲ୍ସ କ୍ୟାମ୍ପରେ ଆଜି(ରବିବାର) ଏକ ଅଘଟଣ ଘଟିଛି । ଏଠାରେ ସେନାର ଜଣେ ଯବାନଙ୍କ ବନ୍ଧୁକରୁ ଭୁଲବଶତଃ ଗୁଳି ଫୁଟିଯିବାରୁ ଆଉ ଜଣେ ଯବାନଙ୍କ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଏଥିରେ ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି । ମୃତ ଯବାନ ୪୦ ବର୍ଷୀୟ ବିପିନ ବତ୍ୟା ଏବଂ ଆହତ ଯବାନ ୩୭ ବର୍ଷୀୟ ଯୋଗେଶ ବୋଲି ପରିଚୟ ମିଳିଛି । ଆହତଙ୍କୁ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ଶ୍ରୀନଗର ସ୍ଥିତ ଆର୍ମି ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ଏନେଇ ବାନ୍ଦିପୋରା ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି ।

ବାନ୍ଦିପୋରା ସ୍ଥିତ ଭାରତୀୟ ସେନାର ୧୪ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ରାଇଫଲ୍ସ କ୍ୟାମ୍ପରେ ଏହି ଅଘଟଣ ଘଟିଛି । ପୋଲିସ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ବିବୃତ୍ତି ଅନୁସାରେ, ଭୁଲବଶତଃ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯବାନଙ୍କୁ ଏବେ ଅଟକ ରଖାଯାଇଛି । ମାମଲାରେ ଅଧିକ ଖୋଳତାଡ ଜାରି ରହିଛି । ବାନ୍ଦିପୋରା ଜିଲ୍ଲା ପୋଲିସ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଏକ୍ସରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛି, ଜଣେ ଯବାନଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଭୁଲରେ ଗୁଳି ଫୁଟିଯିବାରୁ ଆଉ ଜଣେ ସହକର୍ମୀ ଯବାନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହି ଘଟଣାରେ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଆଇନଗତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking