37.1 C
Bhubaneswar
Friday, May 20, 2022
Homeଅପରାଧଜଣେ ଆତ୍ମଘୋଷିତ ବାବା ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଛନ୍ତି

ଜଣେ ଆତ୍ମଘୋଷିତ ବାବା ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିଛନ୍ତି

ତାମିଲନାଡୁ : ଜଣେ ମହିଳା ଭକ୍ତଙ୍କୁ ଯୌନ ଶୋଷଣ ଅଭିଯୋଗରେ ତାମିଲନାଡୁ ପୋଲିସ ଜଣେ ଆତ୍ମଘୋଷିତ ବାବା ସାଥିଆ ନାରାୟଣନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପୁଷ୍ପାଲତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ମହିଳା 16 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିବାରେ ପୁଷ୍ପାଲତା ସାଥିଆ ନାରାୟଣନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲେ।

ବାବାଙ୍କୁ ଶନିବାର ଦିନ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଝିଅଟିର ଆପତ୍ତିଜନକ ଫଟୋ ନିଆଯାଇଛି। ତାଙ୍କୁ ଧମକ ଦିଆଯାଇଥିଲା ଯେ ଯଦି ସେ ଅଭିଯୋଗ ଉଠାନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ସର୍ବସାଧାରଣ ଡୋମେନରେ ପ୍ରସାରିତ ହେବ।

ଚେନ୍ନାଇରେ ଥିବା ‘ଶିର୍ଡିପୁରମ୍ ସର୍ଭା ଶକ୍ତି ପୀଠ ସାଇ ବାବା କୋଇଲ୍’ ନାମକ ଏକ ମନ୍ଦିରର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ।

ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ପୀଡିତା କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ଦ୍ୱାଦଶ ଶ୍ରେଣୀରେ ପାଠ ପଢ଼ୁଥିବା ସମୟରେ ମୁଁ ମୋ ଜେଜେମା’ଙ୍କ ସହ ରହୁଥିଲି ଏବଂ ଆମେ ମନ୍ଦିରକୁ ବାରମ୍ବାର ଯାଇଥିଲୁ। ଏପ୍ରିଲ 12, 2016 ରେ ମୋତେ ପବିତ୍ର ପାଉଁଶ ଆଣିବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା। ପୁଷ୍ପାଲଥା ମୋତେ ଜୁସ ପିଇବାକୁ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଦୁଇ ଘଣ୍ଟା ପରେ, ମୁଁ ସାଥିଆ ନାରାୟଣନ୍ ଏବଂ ପୁଷ୍ପାଲଥାଙ୍କ ସହିତ ଶଯ୍ୟାରେ ଉଲଗ୍ନ ଅବସ୍ଥାରେ ଶୋଇଥିବା ଦେଖିଲି |

ଅଭିଯୋଗରେ ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସାଥିଆ ନାରାୟଣନ ତାଙ୍କୁ ପାପରେ ଭାରୀ ଥିଲେ ,ଏବେ ସେ ତାଙ୍କୁ ମୁକ୍ତ କଲେ ବୋଲି କହିଥିଲେ । ସେ ସେଠାରୁ ବାହାରକୁ ଯାଇ 2018 ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ |

ତାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଚାକିରୀ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ବିଦେଶ ଯାଇଥିଲେ | ସାଥିଆ ନାରାୟଣନ ତାଙ୍କୁ ମାର୍ଚ୍ଚ 2020 ରେ ଡାକି ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ। ଅଭିଯୋଗରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଯାଇଥିଲି | ସେ ମୋର ସେତେବେଳର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଠାଇ ଦେବାର ଧମକ ଦେଇ ମୋତେ ବାରମ୍ବାର ବଳାତ୍କାର କରିଥିଲେ |

ଜୁଲାଇ 2020 ରେ, ପୀଡିତା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ ଯେ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ହୋଇଛନ୍ତି | ସାଥିଆ ନାରାୟଣ ଏବଂ ପୁଷ୍ପାଲଥା ଚାହୁଁଥିଲେ ଯେ ସେ ଗର୍ଭସ୍ଥ ଶିଶୁକୁ ଗର୍ଭପାତ କରାନ୍ତୁ | ଏହାକୁ ସେ ସମର୍ଥନ କଲେନାହିଁ ଏବଂ ଜାନୁଆରୀ 2021 ରେ ଏକ ଶିଶୁକୁ ସେ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଘରକୁ ଯାଇ ନଭେମ୍ବରରେ ଫେରିଥିଲେ | ପରେ ପୁଣି ସାଥିଆ ତାଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର ସାକ୍ଷାତ କରିବାକୁ ଡାକିଥିଲେ | ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଜଣାଇବା ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବାଟ ନଥିଲା। ଏହା ପରେ ସେ ଉଭୟ ସାଥିଆ ନାରାୟଣନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପୁଷ୍ପାଲତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଉଭୟଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ନ୍ୟାୟିକ ହେପାଜତରେ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇଛି ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking