36.1 C
Bhubaneswar
Tuesday, May 21, 2024
Homeଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ରାଜନୀତିଆମେ ଡିଜିଟାଲ ରାଲି କରିବୁ

ଆମେ ଡିଜିଟାଲ ରାଲି କରିବୁ

ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ: ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡରେ ନିର୍ବାଚନ ତାରିଖ ଘୋଷଣା ହେବା ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ରାଜନୈତିକ ପାର୍ଶ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି। କୋବିଡ଼ -19 କୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଦିଲ୍ଲୀ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ମନ୍ତ୍ରୀ ଗୋପାଳ ରାୟ ରାମ ନଗରରେ ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିର ରଣନୀତି ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି । ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗର ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ଅନୁସରଣ କରିବ ।

ଦୁଇ ସ୍ତରୀୟ ଅଭିଯାନ ରଣନୀତି

ବଢୁଥିବା କରୋନା ସଂକ୍ରମଣକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି ଗୋପାଳ ରାୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ “ଆମେ ଡିଜିଟାଲ୍ ରାଲି ଆୟୋଜନ କରିବୁ ଏବଂ ଆଗାମୀ 6 ଦିନ ପାଇଁ ଆମର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କୁହାଯାଇଛି । ଆମେ ଡୋର ଟୁ ଡୋର ଆକ୍ଟିଭିଟି ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବୁ ଏବଂ ଏହି ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହେବୁ । 2022 ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଦଳ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଫଳାଫଳ ଦେବ, ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଲୋକମାନେ ଏଥର ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟିକୁ ସୁଯୋଗ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।

ବିଜେପି ଏବଂ କଂଗ୍ରେସକୁ ଟାର୍ଗେଟ

ବିଜେପି ଏବଂ କଂଗ୍ରେସ ଉପରେ ଟାର୍ଗେଟ କରି ସେ କହିଛନ୍ତି, “ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ କେବଳ 21 ବର୍ଷରେ ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡକୁ ଲୁଟ୍ କରିବା କାମ କରିଛନ୍ତି । ବିଜେପି କହୁଛି 5 ବର୍ଷ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ, ଏହା ଏତେ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିଲା ଯେ 3 ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ବଦଳାଇବାକୁ ପଡ଼ିଲା ।” ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ଲୋକମାନେ ଏକ ବିକଳ୍ପ ଖୋଜୁଥିଲେ ଏବଂ ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ପାଇଁ ଏକ ଦୃଢ ବିକଳ୍ପ ଭାବରେ ଉଭା ହେଉଛି ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking