ସର୍ବାଧିକ ଫି’ ନେଉଥିବା ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତା ପ୍ରଭାସ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ସୁପରଷ୍ଟାର ପ୍ରଭାସ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ଏବଂ ଜବରଦସ୍ତ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ସର୍ବଦା ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥାନ୍ତି । ଜଣେ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ତାରକା ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ନାଁ ବଲିଉଡ ଏବଂ ହଲିଉଡରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି । ଭାରତର ବଡ ତାରକାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଭାସ ଅନ୍ୟତମ । ଏବେ ପ୍ରଭାସଙ୍କୁ ନେଇ ଆଉ ଏକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଆଜ୍ଞା ହଁ ପ୍ରଭାସ ଭାରତର ସର୍ବାଧିକ ଫି ନେଉଥିବା ଅଭିନେତା ହୋଇଛନ୍ତି । ପ୍ରଭାସଙ୍କର ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଛି ଯାହା ରିଲିଜ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ, ଯେଉଁଥିରେ ରାଧେ ଶ୍ୟାମ, ସଲାର, ଆଦିପୁରୁଷ, ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ କେ ଏବଂ ସ୍ପ୍ରିଟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ । ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଅଧାରୁ ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଭୂଷଣ କୁମାର ନିର୍ମାଣ କରୁଛନ୍ତି।

ବଲିଉଡ ହଙ୍ଗାମା ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଭୂଷଣ କୁମାର ବଲିଉଡର ଅନ୍ୟତମ ବଡ ନିର୍ମାତା ଏବଂ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ବଡ ପ୍ୟାନ ଇଣ୍ଡିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ କୋଡିନେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି। ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିବ ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ସେ ପ୍ରଭାସଙ୍କୁ ସର୍ବାଧିକ ଦେୟ ଦେବାକୁ ଦ୍ୱିଧା କରନ୍ତି ନାହିଁ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ଭୂଷଣ ରାଧେ ଶ୍ୟାମ, ଆଦିପୁରୁଷ ଏବଂ ସ୍ପ୍ରିଟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ ଏକ ଭିନ୍ନ ସ୍ତରକୁ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ତେବେ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ସହ କାମ କରିବା ଏତେ ସହଜ ନୁହେଁ । ତାଙ୍କର ଅନେକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଅଛି । ବଲିଉଡ ହଙ୍ଗାମା ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ସନ୍ଦୀପ ରେଡ୍ଡୀ ଭଙ୍ଗାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ପ୍ରଭାସ ୧୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏଥି ସହ ସେ ସର୍ବାଧିକ ପାରିଶ୍ରମିକ ପ୍ରାପ୍ତ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ। ଆଦି ପୁରୁଷଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଭାସଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ୧୫୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ମିଳିଛି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଭାସ ୧୦ ବର୍ଷର ତୃତୀୟ ବଡ ଅଭିନେତା ଯିଏ ୧୦୦ କୋଟିରୁ ଅଧିକ ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି । ଏହାପୂର୍ବରୁ ସଲମାନ ସୁଲତାନ ଏବଂ ଟାଇଗର ଜିନ୍ଦା ହୈ ପାଇଁ ୧୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ପାଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ବେଲ ବଟମ ପାଇଁ ୧୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ମିଳିଥିଲା।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here