ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଆଳୁ ଚିପ୍ସ ତରକାରୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆଳୁ ଚିପ୍ସ ବହୁତ ଭଲ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହାକୁ ଏକ ତରକାରୀରେ ରଖି କାହିଁକି ନଷ୍ଟ କରିବେ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଳୁ ଚିପ୍ସ ତରକାରୀର ଚିତ୍ର ଭାଇରାଲ ହେବା ଦିନଠାରୁ ଇଣ୍ଟରନେଟ୍ ଏହାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା ପ୍ରକଟ କରିଛି । ଏହି ବିଚିତ୍ର ଖାଦ୍ୟର ଚିତ୍ର ଫେସବୁକରେ କୋଲକାତା ଫୁଡ୍ ଟ୍ରୋଟର୍ସ ନାମକ ଏକ ଗୋଷ୍ଠୀ ଦ୍ୱାରା ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଆଳୁ ଚିପ୍ସ କ୍ୟୁରୀ ପୋଷ୍ଟର ସ୍କ୍ରିନସଟ ଶେୟାର କରିବା ପରେ ଏହା ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଏହାର କ୍ୟାପ୍ସନ ରେ ଲେଖା ଯାଇଛି ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ସ୍ୱୀକାର ପାଇଁ ସର୍ବନିମ୍ନ 14 ବର୍ଷ କାରାଦଣ୍ଡ ।

ଉପଲବ୍ଧ ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ, ଆଳୁ ଚିପ୍ସ ସହିତ ମାଂସ କିମ୍ବା ପନିପରିବା ସ୍ଥାନରେ ବ୍ୟବହୃତ ହେଉଥିବା ଖାଦ୍ୟ, ଯାହା ଟମାଟୋ ଆଧାରିତ ଗ୍ରେଭି ପରି ଦେଖାଯାଉଛି |
ପୋଷ୍ଟର ମନ୍ତବ୍ୟ ବିଭାଗରେ, ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ହାସ୍ୟସ୍ପଦ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବିଚିତ୍ର ଖାଦ୍ୟ ଉପରେ ସେମାନଙ୍କର ମନ୍ତବ୍ୟ ବାଣ୍ଟିଥିଲେ |
“ମାନବିକତା ବିରୋଧରେ ଅପରାଧ,” ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଥାଳି ପାଇଁ କହିଥିଲେ । ଅନ୍ୟ ଏକ ମନ୍ତବ୍ୟରେ କୁହାଯାଇଛି, “ମାନବିକତା ଆକ୍ରମଣର ଶିକାର ହୋଇଛି।”

ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, “ଏକ ସମୟରେ ଭୟଙ୍କର ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ।”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here