26.1 C
Bhubaneswar
Wednesday, August 10, 2022
Homeଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ୍‌-୨୦୨୧ଏହିପରି ବଡଦିନରେ ଘରକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନୂଆ ଲୁକ

ଏହିପରି ବଡଦିନରେ ଘରକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନୂଆ ଲୁକ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ହେଉଛି ବର୍ଷର ଏପରି ଏକ ପର୍ବ ଯେତେବେଳେ ସମସ୍ତେ ଛୁଟିଦିନରେ ଥାଆନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ପର୍ବକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ (ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ 2021) ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆସିବାକୁ ଯାଉଛି । କିନ୍ତୁ, ଏହି ବିଶେଷ ଉତ୍ସବରେ, ଘରକୁ କେମିତି ଟିକିଏ ୟୁନିକ ଉପାୟରେ ସଜା ଯାଇପାରିବ ସେ ନେଇ ଅଧିକ ଟେନସନ ରହିଥାଏ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଘରକୁ ଆସୁଥିବା ଅତିଥିମାନେ ତା ଉପରେ ନଜର କରିପାରିବେ ରଖିପାରିବେ । ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ଘରକୁ ଏହି ବିଶେଷ ପର୍ବରେ ଏକ ନିଆରା ଶୈଳୀ ରେ ସଜାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି , ତେବେ ଏହି ସବୁ ଉପାୟ ଆପଣାଇ ଆପଣ ନିଜ ଘରକୁ ଭିନ୍ନ ଲୁକ ଦେଇପାରିବେ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହି ଚିନ୍ତାଧାରା ବିଷୟରେ-

ପାରିବାରିକ ଫଟୋ ସହିତ ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ବୃକ୍ଷକୁ ସଜାନ୍ତୁ
ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସରେ ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ଗଛକୁ ସଜାଇବାର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ୱୀକୃତି ଅଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ଗଛକୁ କିପରି ସଜାଯାଇପାରିବ ସେନେଇ ଅଧିକ ଟେନସନ ରହିଥାଏ । ଏହାକୁ ସଜାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ଅନନ୍ୟ ଧାରଣ ପ୍ରୟୋଗ କରିପାରିବେ । ଧାରଣା ହେଉଛି ଆପଣ ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ଗଛକୁ ନିଜ ପରିବାରର ଫଟୋ ସହିତ ସଜାଇ ପାରିବେ । ଏହା ସହିତ, ଆପଣ ପୁରୁଣା ଫଟୋ ଲଗାଇ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ମଧ୍ୟ ସ୍ମରଣ କରିପାରିବ ।

ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ସମୟରେ ପ୍ରାୟ ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ଥଣ୍ଡା ପାଗ ଅନୁଭୂତ ହୁଏ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣ ନିଆଁ ସ୍ଥାନକୁ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଢଙ୍ଗରେ ସଜାଇ ପାରିବେ । ଏଥିପାଇଁ ଆପଣ ଛୋଟ ଛୋଟ ୱାଲ ହ୍ୟାଙ୍ଗିଙ୍ଗ ଫୁଲ କିମ୍ବା ଘରେ କାଗଜରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ଗଛ ତିଆରି କରିପାରିବେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆପଣ ଅଗ୍ନି ସ୍ଥାନକୁ ଚମକଦାର, ରିବନ୍, ଛୋଟ ଘଣ୍ଟି ସହିତ ଭଲ ଭାବରେ ସଜାଇ ପାରିବେ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

5,005FansLike
2,475FollowersFollow
12,700SubscribersSubscribe

Most Popular

HOT NEWS

Breaking